Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Comunitate Jucătorii se prezintă

Know how at Crop shop

clinn (RO1)clinn (RO1) RO1 Postări: 198
editat 24.02.2015 în Jucătorii se prezintă
Salutari tuturor,
Suntem cooperativa Crop shop si ieri am implinit 100 :))
Nu 100 de ani ...ci 100 de niveluri...
Asteptam alaturi de noi orice jucator pasionat de joc, indiferent de nivel, care vrea sa faca parte dintr-un colectiv deosebit unde respectul e pe primul plan si unde se poate bucura de joc de 100 de ori mai mult decat in alta parte alaturi de noi deoarece:
1. Avem o atmosfera deosebita unde totul se face din palcere
2. Suntem focalizati pe performanta...avem in posesie trofeul cooperativelor si am terminat ultima competitie pe locul 11 (deci vrem mai sus..poate cu ajutorul tau)
3. Ne plac fermele echilibrate....fara excese pentru animale, cu decoratiuni si concepute pentru a castiga bani si a face performante si pe insule.
4. Detinem know how-ul, care il putem oferii tuturor membrilor pentru a le creste satisfactia si performanta in joc.
Dovada este ziua de astazi.
Dupa ce Crop shop a avut primul jucator de pe serverul romanesc ajuns in liga de diamant in aceasta dimineata in competitia calutilor, acum in aceasta seara liga de diamant numara 2 jucatori...evident al doilea jucator tot din Crop shop, prima si unica sper eu cooperativa cu astfel de performante..
Daca tot ce ati citit va stimuleaza intr-un fel simturile si dorintele si va regasiti in aceste randuri, atunci va asteptam...intotdeauna se gasesc la noi, locuri pentru oameni de calitate.
Toate gandurile bune tuturor de la poate...
viitoarea ta cooperativa!
Attachment not found.
Post edited by clinn (RO1) on

Comentarii

  • Ioana_brojbeanu (RO1)Ioana_brojbeanu (RO1) Postări: 931
    editat 17.02.2015
    Cea mai tare descriere a unei cooperative de pana acum :P Nu stiu cum poate cineva sa nu fie atras :))) Tare imi e ca vei "fura" toti jucatorii buni :P
  • saetta (RO1)saetta (RO1) Postări: 266
    editat 18.02.2015
    Cea mai tare descriere a unei cooperative de pana acum :P Nu stiu cum poate cineva sa nu fie atras :))) Tare imi e ca vei "fura" toti jucatorii buni :P

    sau poate cooperativa respectiva ofera si galbenii necesari atingerii ligii de diamant:)
  • Ioana_brojbeanu (RO1)Ioana_brojbeanu (RO1) Postări: 931
    editat 18.02.2015
    saetta a scris: »
    sau poate cooperativa respectiva ofera si galbenii necesari atingerii ligii de diamant:)

    Nu stiu cum ar putea face asta :-? Dar ma rog, fiecare pe posibilitatile lui :P
  • miabi (RO1)miabi (RO1) Postări: 46
    editat 24.02.2015
    Frumoasa prezentare! Felicitari pt liga! Poate intr-o buna zi v-a ajunge si martoaga mea acolo!

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier