Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Întrebări cu privire la joc

Achizitionarea galbenilor contra cost!

MamaLeone (RO1)MamaLeone (RO1) RO1 Postări: 106
Ma intreb oare de ce la nivelele mici au ramas pachetele acelea mici:card 5,99 euro si SMS 1,24 euro,iar la nivele mari sa scos aceasta optiune de achizitionare,dar au fost adaugate unele cu preturi exorbitante.
Ar fi frumos si corect sa nu fie scoase ofertele mici cand se adauga cele mari.Nu cred ca nivelul din joc al jucatorului are de-a face cu situatia financiara din real,toti suntem oameni si suntem egali si poate nu dispunem mereu de sume mari de bani,iar uneori am vrea sa achizitionam ceva galbeni la pachete mai mici.
Rugamintea mea este sa fie reintroduse pachetele acelea mici pentru toti jucatori.
Sincer cred ca ati avea mai mult de castigat si jucatori ar fi mai fericiti.
Va rog mult sa reanalizati,sunt o jucatoare in varsta care am investit bani in acest joc,dar nu am mereu posibilitatea sa cumpar pachete mari si ca mine sunt multi,care uneori au nevoie de ceva galbeni,dar nu pot achizitiona pentru ca nu dispun de banii necesari.
Va multumesc.
Cu respect, Maria
Post edited by MamaLeone (RO1) on

Comentarii

  • mariachi (RO1)mariachi (RO1) Postări: 7,850
    editat 25.03.2013
    nu conteaza nivelul, se intampla la unii jucatori sa apara acele optiuni mai scumpe, dar nu stiu de ce. trebuie sa scrii echipei de suport, ei vor face in asa fel incat sa apara optiunile normale.
  • MamaLeone (RO1)MamaLeone (RO1) RO1 Postări: 106
    editat 25.03.2013
    Mariachi eu am trimis acum la suport,dar ar fi bine sa-i atentionati pentru ca multi colegi se plang de aceeasi problema.
  • MEFISTOFELES2MEFISTOFELES2 Postări: 359
    editat 25.03.2013
    Mariachi eu am trimis acum la suport,dar ar fi bine sa-i atentionati pentru ca multi colegi se plang de aceeasi problema.

    Nu vreau sa fiu rautacios dar unde se plang acei multi colegi? Tie ti se plang? Sa trimita toti tickete catre serviciul suport asistenta. Doar ei pot rezolva sau raspunde problemelor ce necesita verificarea conturilor de joc. mariachi poate doar raspunde unor intrebari daca cunoaste raspunsul, nu poate face verificari pe conturile de joc.

    Folositi Serviciul Suport Asistenta fiindca pentru asta a fost creat!!!
  • MamaLeone (RO1)MamaLeone (RO1) RO1 Postări: 106
    editat 25.03.2013
    MEFISTOFELES2 a scris: »
    Nu vreau sa fiu rautacios dar unde se plang acei multi colegi? Tie ti se plang? Sa trimita toti tickete catre serviciul suport asistenta. Doar ei pot rezolva sau raspunde problemelor ce necesita verificarea conturilor de joc. mariachi poate doar raspunde unor intrebari daca cunoaste raspunsul, nu poate face verificari pe conturile de joc.

    Folositi Serviciul Suport Asistenta fiindca pentru asta a fost creat!!!
    Da colegii din coop se plang si banuiesc ca mai sunt multe persoane in joc cu aceasta problema.Acest lucru trebuie adus la cunostinta,ce-i asa de greu?
    Eu nu i-am cerut lui mariachi care este un baiat de treaba si cu mult bun simt un raspuns,ci l-am rugat sa-i atentioneze pe cei de la suport vizavi de problema respectiva.
    Si nu inteleg de ce trebuie sa fii rautacios?
  • MEFISTOFELES2MEFISTOFELES2 Postări: 359
    editat 25.03.2013
    Da colegii din coop se plang si banuiesc ca mai sunt multe persoane in joc cu aceasta problema.Acest lucru trebuie adus la cunostinta,ce-i asa de greu?
    Eu nu i-am cerut lui mariachi care este un baiat de treaba si cu mult bun simt un raspuns,ci l-am rugat sa-i atentioneze pe cei de la suport vizavi de problema respectiva.
    Si nu inteleg de ce trebuie sa fii rautacios?

    Imi pare rau dar nu asa se rezolva o problema. Sa spui cuiva care sa spuna altcuiva, care sa spuna altcuiva.... Cand dai bani munciti de tine pe ceva si ai o problema nu te duci la un moderator de forum cu atributii doar la forum sa iti rezolve problema. Sunt banii vostri oameni buni, pentru care ati muncit, aveti o problema apelati la cei care sunt platiti sa va rezolve problemele, sunt platiti din banii pe care voi ii dati pentru galbeni.
  • harp0harp0 Postări: 152
    editat 26.03.2013
    Salut,

    acestea sunt setarile in magazinul de plati. Jucatorilor care au platit peste o anumita suma nu le vor mai aparea optiunile de plata minime pentru ca au la alegere pachete mai mari cu bonusuri mai atractive.
    Bineinteles ca daca acestia nu doresc acest lucru nu trebuie decat sa contacteze serviciul suport si totul va fi din nou ca inainte.

    Elena

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier