Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Sugestii, laudă, critică

accesare jucator din Inbox & mesaj de bun venit in coop.

MamaLeone (RO1)MamaLeone (RO1) RO1 Postări: 106
editat 14.03.2013 în Sugestii, laudă, critică
Mi-as dori tare mult ca numele celui care-ti adreseaza un mesaj,sa poata fi accesat direct,pentru a nu mai sta sa cauti in clasament numele persoanei.
Cu siguranta se poate face ceva,ca printr-un simplu click pe expeditor sa vedem cine ne scrie.
Si pentru ca tot suntem la subiectul mesaje,mi-as dori sa ne ramana in casute si mesajele trimise de noi.
Si nu in ultimul rand imi doresc sa avem posibilitatea sa creeam un mesaj de bun venit noilor membri,mesaj care sa fie salvat,sa-l putem trimite,sau sa fie automat trimis cand cineva nou intra in cooperativa.
Acest mesaj sa fie formulat de fiecare cooperativa in parte,legat de cerintele fiecareia.
Va multumesc.
O seara frumoasa!
Post edited by MamaLeone (RO1) on

Comentarii

  • MEFISTOFELES2MEFISTOFELES2 Postări: 359
    editat 11.03.2013
    Mi-as dori tare mult ca numele celui care-ti adreseaza un mesaj,sa poata fi accesat direct,pentru a nu mai sta sa cauti in clasament numele persoanei.
    Cu siguranta se poate face ceva,ca printr-un simplu click pe expeditor sa vedem cine ne scrie.
    Si pentru ca tot suntem la subiectul mesaje,mi-as dori sa ne ramana in casute si mesajele trimise de noi.
    Si nu in ultimul rand imi doresc sa avem posibilitatea sa creeam un mesaj de bun venit noilor membri,mesaj care sa fie salvat,sa-l putem trimite,sau sa fie automat trimis cand cineva nou intra in cooperativa.
    Acest mesaj sa fie formulat de fiecare cooperativa in parte,legat de cerintele fiecareia.
    Va multumesc.
    O seara frumoasa!

    Mesajele trimise nu le gasesti la Outbox???

    Toate celelalte propuneri sunt bine venite.
  • MamaLeone (RO1)MamaLeone (RO1) RO1 Postări: 106
    editat 11.03.2013
    Nu le regasesti decat daca ai primit raspuns de la acea persoana.
  • mariachi (RO1)mariachi (RO1) Postări: 7,850
    editat 13.03.2013
    in Outbox gasesti toate mesajele trimise, indiferent daca ti s-a raspuns la ele sau nu.

    cat despre accesarea numelui unui jucator din mesaj, voi transmite propunerea mai departe.
  • Crock22Crock22 Postări: 59
    editat 14.03.2013
    pro
    pana dai de cineva iti creste barba :D cine are

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier