Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Sugestii, laudă, critică

Animatie animale

irongateirongate Postări: 78
editat 14.03.2013 în Sugestii, laudă, critică
Ar fi o idee sa avem si animalutzele animate, sa nu mai fie suparate. Am vazut ca la inceperea jocului s-a reusit animatia la ecranul de start si arata bestial, mai ales bufnita. Daca s-au putut anima oamenii plimbaciosi si care freaca menta toata ziua, ca nu am vazut pe unul sa dea la sapa, ar fi frumos sa se plimbe si porcii si vacile prin grajduri. Asta asa ca sa mai inveselim lumea care injura prin misiuni...
Post edited by irongate on

Comentarii

  • MEFISTOFELES2MEFISTOFELES2 Postări: 359
    editat 11.03.2013
    irongate a scris: »
    Ar fi o idee sa avem si animalutzele animate, sa nu mai fie suparate. Am vazut ca la inceperea jocului s-a reusit animatia la ecranul de start si arata bestial, mai ales bufnita. Daca s-au putut anima oamenii plimbaciosi si care freaca menta toata ziua, ca nu am vazut pe unul sa dea la sapa, ar fi frumos sa se plimbe si porcii si vacile prin grajduri. Asta asa ca sa mai inveselim lumea care injura prin misiuni...

    Subscriu, cu conditia sa nu manance multe resurse ;)
  • MamaLeone (RO1)MamaLeone (RO1) RO1 Postări: 106
    editat 11.03.2013
    Si eu sunt de acord,ca de injurat,sunt injurata destul de des dupa si in timpul misiunilor.
  • Crock22Crock22 Postări: 59
    editat 14.03.2013
    buna idee,sa puna lucratorii domne mana pe sapa :)))
  • elena787 (RO1)elena787 (RO1) RO1 Postări: 1,222
    editat 14.03.2013
    De acord cu tine! :)
    Ati observat ca oamenii plimbaciosi reactioneaza cand treci cu mouse-ul peste ei? :D
    Unii se intorc, unii merg mai repede, unii se opresc. In afara de grasu care merge cu furca in spate. :D

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier