Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Probleme tehnice şi bug-uri

Ce se intampla ?

Buna seara .

Vad ca nu mai este la moda folosirea Forumului,dar totusi eu incerc sa  va spun si aici ce probleme am in legatura cu acest joc .
 Nu stiu ce s-a intamplat ,dar nu ma pot conecta nici cu Avast si nici cu Chrome.Ambele imi spun ca contactul nu e sigur ,si s/ar putea ca atacatorii sa incerce sa.mi fure datele de pe acest Site.si imi afiseaza acest text (in limba maghiara ,fiindca mie asa imi functuoneaza  ):
  

Az Ön kapcsolata nem privát

A támadók megpróbálhatják ellopni a(z) bigfarm.goodgamestudios.com webhelyen lévő adatait (például jelszavait, üzeneteit és hitelkártyaadatait). További információ.

Cu Firefox am reusit sa ma conectez,dar acolo merge jocul foarte greu .
Daca cumva este o greseala de la D/.voastra ,va rog sa  remediati .

Comentarii

  • madymami (RO1)madymami (RO1) RO1 Postări: 18
    se reseteaza la  secunda uneori cere verificare utilizator alte ori doar ma scoate dinjoc lafiecare secunda rog verificare Multumesc
  • madymami (RO1)madymami (RO1) RO1 Postări: 18
    Multumesc
  • madymami (RO1)madymami (RO1) RO1 Postări: 18
    din pacate am luato de la capat a apoi iar a inceput sa ma dea afara din joc a mers bine cateva ore
  • madymami (RO1)madymami (RO1) RO1 Postări: 18
    este imposibil de jucat am multumit degeaba acum nici nu ma lasa sa intru in joc abia am prins sa va scriu degeaba ati bagat misiuni daca nu se poate juca nu stiu ce sa mai fac este activitatea mea zilnica preferata va rog sa ma ajutati
  • madymami (RO1)madymami (RO1) RO1 Postări: 18
    La multi ani .Am aceleasi probleme ca si anul trecut imposibilitatea de a juca.Mergea putin mai bine dar dupa ce ati bagat actualizare este imposibil de jucat sunt scoasa din joc in fiecare secunda.Comunicatimi daca e de la mine sau remediati.Va multumesc
  • Gore (RO1)Gore (RO1) RO1 Postări: 1
    La deschiderea jocului in ziua de 18.01.2022 am remarcat lipsa resurselor financiare(dolari si galbeni!) !
    Nu mai am nimic si sunt in imposibilitatea continuarii joculi!

    Ce s-a intamplat?
     Va rog sa remediati!
    Va multumesc,

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier