Acasă Goodgame Big Farm - Comunitate Jucătorii se prezintă

Prezentare scuze

ANUBIUS (RO1)ANUBIUS (RO1) RO1 Postări: 29
editat 19.07.2020 în Jucătorii se prezintă
Bună ziua, numele meu este Șerban ( HAIDUC ) am hotarit sa intrerup jocul pe o perioada nelimitata  si cu aceasta ocazie vreau sa ma retrag cu constiinta curata , tocmai din acest motiv , doresc sa prezint scuzele mele  in special șefului cooperativei CROP SHOP ( CLINN )
pentru jignirile aduse  la adresa persoanei sale si tot odata altor jucatori pe care i-am jignit , ofensat sau deranjat, imi pare destul de rau ca m-am lasat influentat de anumiti jucatori si am jignit persoanele care nu meritau , vreau sa multumesc tuturor jucatorilor care m-au sustinut , invatat si apreciat pe perioada in care am jucat acest joc și vă doresc tuturor , sa aveti o vara așa cum o doriti , mult spor in tot ce v-ați propus si un joc cât mai placut in continuare .

Cu deosebit respect pentru comunitatea BIGFARM RO,  Șerban Giesler :)
 @ ro 1

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier