Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Probleme tehnice şi bug-uri

hambar - ferma de cai

salut, stie cineva de ce la ferma de ai , hambarul nu mai exista (niciun produs e doar o pagina alba)?

Comentarii

  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    editat 06.05.2020
    Buna!
    La care hambar te referi? La grajdul de cai pe care vad ca l-ai pus la imbunatatit? Eu pot sa il vad. Probabil ca ai o eroare vizuala si cel mai bine ar fi sa iti cureti si actualizezi browserul pe care joci si apoi reintri pe joc.
    O seara placuta!

    PS Sa imi spui daca problema persista
  • miky62 (RO1)miky62 (RO1) RO1 Postări: 10
    buna Iris, imi cer scuze , nu am explicat bine, ma referam la iconita hambar din partea de jos a plansei (acolo unde vedem toate rezervele din hambar de la toate plansele jocului). la toate fermele vedeam cantitatile, numai la ferma de cai era o pagina alba, fara niciun produs (nu puteam vinde nimic). 
    la un moment dat s-a deblocat si au aparut, acum vad ca e ok , multumesc, daca mai apare fac un prtscr si postez. o zi placuta!
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Ma bucur ca s-a rezolvat!  :)
  • miky62 (RO1)miky62 (RO1) RO1 Postări: 10
    buna din nou, problema hambarului de la ferma cailor, a reaparut.



  • NelaRena (RO1)NelaRena (RO1) RO1 Postări: 18
    Buna. Inca persista aceasta problema. Pe langa faptul ca nu vad ce am in hambar , azi nu pot sa intru la '' ateliere '' . 
  • BGD_2 (RO1)BGD_2 (RO1) RO1 Postări: 459
    editat 19.05.2020
    Problema inca mai persista, apare si la mine. Am urmarit cateva zile sa vad comportamentul.

    La logare, fara o curatare in prealabil:



    Curatare cu CCleaner:



    Dupa curatarea cu CCleaner:



    Ce mi-a atras atentia, a fost contorul de la ferma de cai care arata "  -  " .

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier