Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Sugestii, laudă, critică

steaguri

buna 
incerc sa nu ma enervez vazand cu ce ma aleg ca premiu de ziua Sf.Patrick   ... un steag ... fara valoare ...
si n avem nici o legatura cu acest sfant :) https://ro.wikipedia.org/wiki/Sf%C3%A2ntul_Patriciu
mi am dorit un steag al Romaniei .... macar il afiseam din mandrie si patriotism 
am un inventar plin de steaguri aiuristice ....puneti le macar o satisfactie ....sa am de ce sa le afisez 

sanatate va doresc :) 

Comentarii

  • BGD_2 (RO1)BGD_2 (RO1) RO1 Postări: 459
    Total de acord cu tine. Parca au promis ceva cu steagu ala cu ceva timp in urma.
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna dimineata!
    Da, au promis, noi ne-am tinut ca scaiul, dar tot degeaba. In schimb am inteles ca steagul Romaniei a putut fi procurat de cei care jucau pe International :disappointed:
    Am sa incerc sa explic ce doresc jucatorii de pe forumul nostru. Poate ca se va primi aprobare ca sa apara la o oferta!
    Multumesc ca mi-ati reamintit!
  • Piratuvsbulldog (RO1)Piratuvsbulldog (RO1) RO1 Postări: 165
    pot sa spun ca nici pe sv international nu a fost oferta cu steagul Romaniei (desi ei spun ca au bagat ;suntem cativa romani in coop in care sunt si eu ;si nici unul nu a avut oferta resp)
    m-am uitat si la alti juc romani de pe sv inter si nici unul nu are pus steagul nostru

    cel putin eu nu am primit oferta respectiva si acolo stau cel mai mult joc

    insista acuma sa ne bage steagul la oferta cand incepe olimpiada de la tokyo
    olimpiada incepe pe 24 iulie
    ms
     



  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Multumesc pentru sugestie!

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier