Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Sugestii, laudă, critică

Cand voi putea muta sau aranja obiectele de pe ferme fara probleme si timp pierdut?

Constat ( si nu de acum ) ca tot ce functioneaza bine este aruncat si (probabil pentru a avea de lucru ), se schimba de dragul schimbarii si a nefunctionarii jocului.
- Pentru aranjarea obiectelor aveam posibilitatea schimbarii obiectelor intre ele, o metoda foarte buna si rapida; s-a terminat pentru ca rezolvam prea repede si bine!
- Se puteau muta deco in cutie si rearanja fermele, dar si aceea era prea comoda pentru noi!
-  Acum trebuie sa TE ROGI sa poti muta o deco si sa nu se schimbe butonul de la modul de aranjare din mutare pe ferma in mutare pe depozit cladiri, care si asa ACUM nu functioneaza.

DE CE NU SE REVINE LA MODUL SIMPLU DE REARANJARE, FARA CUTIE SI FARA SCHIMBARE CURSOR?
Si de ce actualizarile ne dau numai batai de cap si nervi, avand drept consecinta BAG-URI DE TOT FELUL?

Eu, sincer m-am saturat de gafe!
Pur si simplu nu mai este o deconectare, ci doar un mod de enervare!

răspunsuri

  • GabrielGC (RO1)GabrielGC (RO1) RO1 Postări: 128
    editat 19.03.2020
    Constat ( si nu de acum ) ca tot ce functioneaza bine este aruncat si (probabil pentru a avea de lucru ), se schimba de dragul schimbarii si a nefunctionarii jocului.
    - Pentru aranjarea obiectelor aveam posibilitatea schimbarii obiectelor intre ele, o metoda foarte buna si rapida; s-a terminat pentru ca rezolvam prea repede si bine!
    - Se puteau muta deco in cutie si rearanja fermele, dar si aceea era prea comoda pentru noi!
    -  Acum trebuie sa TE ROGI sa poti muta o deco si sa nu se schimbe butonul de la modul de aranjare din mutare pe ferma in mutare pe depozit cladiri, care si asa ACUM nu functioneaza.

    DE CE NU SE REVINE LA MODUL SIMPLU DE REARANJARE, FARA CUTIE SI FARA SCHIMBARE CURSOR?
    Si de ce actualizarile ne dau numai batai de cap si nervi, avand drept consecinta BAG-URI DE TOT FELUL?

    Eu, sincer m-am saturat de gafe!
    Pur si simplu nu mai este o deconectare, ci doar un mod de enervare!
    Bună, îți ințeleg problema ..nu știu dacă este corect in totalitate ce ai scris mai sus... Gafe ? eu cred că mereu când au fost probleme de genul sau remediat mereu.. nu știu ce să spun gafe este prea mult spus .. sunt baguri intr-adevăr dar pentru ca se întâmplă, se întamplă sa nu mergă ceva bine câteodata... de asta există forum cu topice, speciale pentru bug-uri .. eu nu am întâmpinat această problemă.. este bine că iți spui neplăcerile, dar încercă totuși sa fii mai vigilent în ceea ce scrii pentru ca nimeni nu face lucrul acesta intenționat. Seară frumosă !

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier