Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Probleme tehnice şi bug-uri

De ce nu primesc moneda caras auriu?

Buna ziua! La ev carasul auriu , se bifeaza ca si castigat dar mie nu-mi apare in echipament monezile. Stie cineva care poate fi problema?

Cele mai bune răspunsuri

  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Răspunde ✓
    Buna ziua!
    Sunt doua variante: sau este un bug vizual si nu vezi monedele in inventar, sau chiar ai probleme.
    Ca sa ne lamurim daca nu este prima varianta te rog sa verifici daca ai curatat browserul pe care joci (memoria cache si cookies) si daca ai instalata cea mai noua versiune a browserului. Bf are nevoie de multe resurse si trebuie sa ne asiguram ca dispune de ele.
    In a doua varianta iti voi da contul la verificat, ca sa vedem ce se intampla.
    Astept informatii referitoare la ce am scris mai sus.
    Mult succes!
  • maria_7474 (RO1)maria_7474 (RO1) RO1 Postări: 127
    Răspunde ✓
    Buna sau este acel bug cand nu apare premiul decat dupa ce recolta ceva ptr carasi intai.Mancare sau momeala sau pescuim.

răspunsuri

  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Răspunde ✓
    Buna ziua!
    Sunt doua variante: sau este un bug vizual si nu vezi monedele in inventar, sau chiar ai probleme.
    Ca sa ne lamurim daca nu este prima varianta te rog sa verifici daca ai curatat browserul pe care joci (memoria cache si cookies) si daca ai instalata cea mai noua versiune a browserului. Bf are nevoie de multe resurse si trebuie sa ne asiguram ca dispune de ele.
    In a doua varianta iti voi da contul la verificat, ca sa vedem ce se intampla.
    Astept informatii referitoare la ce am scris mai sus.
    Mult succes!
  • maria_7474 (RO1)maria_7474 (RO1) RO1 Postări: 127
    Răspunde ✓
    Buna sau este acel bug cand nu apare premiul decat dupa ce recolta ceva ptr carasi intai.Mancare sau momeala sau pescuim.

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier