Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Ştiri Secţiunea de discuţii la anunţurile oficiale

Discutii- DESCOPERA-TI NOROCUL IN ACTUALIZAREA FINALA DIN 2019

IRISIRIS Guest Postări: 1,305
Despre ultima actualizare puteti sa discutati aici!
Post edited by IRIS on

Comentarii

  • G74 (RO1)G74 (RO1) RO1 Postări: 274
    De multe ori stafful ggs a transmis ideea că nu are nimic de a face cu ceea ce implementează pe jocul-pereche, adică gg empire. Numai că PROSTIA cu prezicătorii văd că apare concomitent şi pe big farm, şi pe imperiu. Ce să mai comentezi la aşa ceva? Respectând convingerile fiecăruia, totuşi parcă cele sărbătorite de crăciun nu prea au multe de-a face cu vrăjitori şi astrologi, chestii care frizează orice, numai 'spiritul crăciunului' care se vrea 'creştin'- nu.  În fine... am vorbit şi eu degeaba şi politicos, doar de asta e forum public... mda.

    ''La voyante va se rendre aux châteaux de l'empire aujourd'hui et vous donnera accès à de puissantes divinations sur les événements nimbés de mystère que l'avenir vous réserve.''

  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna ziua!
    Am transmis parerea ta referitoare la prezicatoare si la Craciun si personal apreciez mult modul in care ai scris acest lucru! Multumesc! 

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier