Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Probleme tehnice şi bug-uri

mi-au disparut toate bunurile de la ferma principala

mi-au disparut toate bunurile de la ferma principala,

Comentarii

  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    editat 15.12.2019
    Buna dimineata!Ia si scrie la support! Ti-a ras ferma principala de produse! Sper ca nu ai dat parola cuiva. Ia si schimba imediat parola, asta este primul pas care trebuie facut!
    Post edited by IRIS on
  • angelo3 (RO1)angelo3 (RO1) RO1 Postări: 2
    pai si celelalte ferme?????????????
    banii sunt

  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Ai scris la Support? Doar ei te pot ajuta pentru orice iti dispare de pe ferma!
  • dgh (RO1)dgh (RO1) RO1 Postări: 1
    editat 11.01.2020
    Buna ziua. Ai rezolvat problema ? Ca am patit acelasi lucru !  Iar la support nu au romana
  • G74 (RO1)G74 (RO1) RO1 Postări: 274
    dgh (RO1) a zis:
    Buna ziua. Ai rezolvat problema ? Ca am patit acelasi lucru !  Iar la support nu au romana

    Au limba română numai la cumpărat galbeni cu cardul ;)
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Trebuie scris in limba engleza si daca nu o cunosti, poti sa folosesti google translate.
  • ma puteti lamuri si pe mine de ce mi a disparut cooperativa ,nu am mai intrat de ceva timp si acum m am trezit si afara si fara cooperativa 
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna ziua!
    Da, pot sa te lamuresc. Cum ai lipsit o perioada mai indelungata (peste o luna), daca erai seful cooperativei, programul jocului a promovat alt sef dintre jucatorii activi si cu cel mai mare nivel. Acesta probabil ca a eliminat din joc toate conturile rosii, ca sa poata sa ridice cooperativa. Daca nu mai gasesti numele echipei, aceasta s-a intamplat pentru ca el / ea i-a schimbat numele. Iar totul este perfect corect, in acord cu regulamentul jocului.
    O cooperativa fara sef nu poate sa se dezvolte si nici jucatorii nu pot sa se bucure cum trebuie de joc.

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier