Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Sugestii, laudă, critică

Inca o data...:-despre jetoane de constructii...

Buna ziua !

Mai incerc acum inca o data sa atrag atentia ,nici nu stiu cui...cineva care se ocupa cu inovatii sau cu ,,schimbari indraznete ...,, l-as ruga sa faca ceva si cu jetoanele de constructii...Tot nu mi se pare corect, ca le castigam si le pierdem in secunda doi .Daca avem 50 de bucati  sau putin peste ...putem sa alegem linistiti hrana galbena in loc (10 bucati ,care ajung o singura data la hranitul unui staul de animale ).Nu ni se ofera nici sansa sa punem ceva la constuit,cu cele 50 jetoane ,sau nici sansa de a urgenta constructia existenta ,daca e cazul ,jetoanele disapar automat,- imediat cum intra-,nu le putem folosi .
...Dupa ce astept cu nerabdare sa mi se adune 50 de buc ,e foarte enervant sa vezi ca vin  jetoanele ,dar si plec repede ,cum au venit ...Azi nu stiu cate bucati am pierdut,fiindca dupa ce s-au dus de doua ori 28 buc .nici nu le-am mai numarat ...

Comentarii

  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna seara!
    Asa cum am anuntat mai demult, aceasta problema este cunoscuta. Nu depinde de noi când va fi rezolvata.
  • Maci4 (RO1)Maci4 (RO1) RO1 Postări: 145
    Buna ziua 

    Multumesc pentru raspuns.De mult exista aceasta problema ,-cam de cand exista aceste jetoane -,,dar fara nici o rezolvare,, am indraznit ,,sa va reamintesc inca o data,poate asa va fi mai greu de uitat ...:)

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier