Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Probleme tehnice şi bug-uri

recompense neacordate

Am 12 jetoane de constructie. Am urmarit recompesele primite. Am avut minim 25 jetoane de primit, am dat ok de confirmare si am ramas tot cu 12. nu sunt singurele recompense care nu-mi apar in inventar, dar jetoanele astea le-am urmarit in mod deosebit. Exista vreo posibilitate de rezolvare? ce ar trebui sa fac ca sa-mi primesc recompesele acordate si situatia sa nu se mai repete?

răspunsuri

  • LINICA (RO1)LINICA (RO1) RO1 Postări: 4
    Va rog sa-mi spuneti cand primim recompensele(diamantele).Le primim numai in conditia de cumparare abonament?
    Poate stie cineva......va rog mult .
  • Artemis (FormerMod)Artemis (FormerMod) Guest Postări: 282
    Bună LINICA,
      
    Cumpărarea abonamentului de sezon pentru liga fermierilor este pentru recompensele suplimentare. Câștigarea diamantelor nu este condiționată de abonament, diamantele se pot câștiga pe gratis, dar e adevărat că poți câștiga mai multe diamante cumpărând abonamentul de sezon. 
      
    Recompensele care includ diamante și alte obiecte se dau atunci când ajungi la un alt titlu sau după ce se termină un eveniment de ligă. 
      
    La începutul evenimentului vei începe cu titlul de "Grădinar". Ajungi la alte titluri câștigând medalii. Cele mai valoroase medalii sunt cele din aur, argint sau bronz. Îți dau link care te trimite la informații suplimentare despre titluri și medalii. 
      
    Pe lângă recompensele de acolo, la sfârșitul evenimentului primești recompense pentru efortul tău general, dar trebuie să câștigi cel puțin o medalie de aur ca să te califici în clasamentul general.  
  • rody rodica (RO1)rody rodica (RO1) RO1 Postări: 19
    de cate ori se incheie un eveniment nu mai ma pot conecta la cont - de ce?
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Nu am inteles daca erai logata si te-a scos afara din joc, sau atunci se intampla sa vrei sa intri in joc si nu poti? 
  • KarinaGirl (GB1)KarinaGirl (GB1) GB1 Postări: 7
    Va rog, nu sunt inregistrati dolarii primiti de la muncitori la niciuna dintre firme. In schimb contorul functioneaza f bine atunci cand scade dolari ptr activitati sau aduna valori mari. din vanzari. Acum am castigat la Roata Norocului cate 100 ingrasamant viteza si nu l-am primit. Va rog vedeti ce se intampla. De asemenea si dolarii de la nava. Multumesc
  • tarina (RO1)tarina (RO1) RO1 Postări: 7
    Buna ziua ! La minunata ferma din vis am vrut sa cumpar 15000galbeni pt a primi oferta „de vis”. Am platit cu cardul si nu am putut cumpara decat minim 50000 , iar bonusul a ramas un vis . Este clar ca nu voi mai cumpara de acum incolo, nu am facut-o demult si repede nu voi repeta greseala.

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier