Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Probleme tehnice şi bug-uri

bug la cai de 2 saptamani ...

alooooo  ggs..de peste 2 sapatamani, am bug la caluti !!!
cand vreau sa cumpar un cal, pe langa pretul afisat in potcoave aurii, cand vreau sa platesc ma intreaba daca vreau sa dau si aur pe langa potcoave ( si cer mii de gold !!)....
apoi stau si vad cum un cal de valoare 0 in liga de aur, imi bate calutul meu de val 61 !!!!
cum mama naibii martoaga altuia, are asa forta si noroc sa bata tot ce apuca ???
da jaratic stapanul lui sa pape,gloabei sale, sau baga la greu bani in afacerea ggs ?? ca joc nu mai este de mult...

Comentarii

  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna ziua!
    Este vorba despre un bug vizual, adica iti retrage cantitatea de potcoave de aur si nici un pic de gold (desi asa apare). Chiar ieri s-a discutat acest subiect.
    Un weekend placut!

    PS Acest bug genereaza o problema mai mare la jucatorii care nu au in cont cantitatea de aur care apare notata când sa cumperi calul, pentru ca impiedica achizitionarea calului. dar problema este in studiu si speram ca se va rezolva in curând.
  • lil (RO1)lil (RO1) RO1 Postări: 40
    buna ziua !
    multumesc de raspuns, dar nu ma risc pe galbenii mei, sa cumpar in asemenea conditii caii ggs...
    au degete cam lungi cei de acolo, eu nu uit ca o colega de-a mea din coop, a ramas fara 50.000 de galbeni, si pana in ziua de azi nu i-a primit inapoi !!!
    buguri, disparitii, furtisaguri,smecherii...cum vreti sa le ziceti...dar toate, absolut toate in favoarea afacerii ggs ,numita big farm !!!

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier