Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Probleme tehnice şi bug-uri

Curatenie generala

Buna ziua ,din nou .

Navigand aici pe Forum nu e prima data ,cand imi vine un gand ,si anume  ca ar necesita si acest Forum o curatenie generala ....
Propunerea mea ar fi ,ca articolele vechi sa fie sterse si cei care sunt inca valabile sa fie reactualizate .

Comentarii

  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna seara,
    Avem si noi in plan acest lucru pentru aceasta vara. Daca conjunctura o va permite, atunci vom face mai mult decat atat! Prin conjunctura intelegem sa nu existe iar probleme majore cu conectarea sau cu erori, iar pe forum sa existe o atmosfera placuta. 
    Cateodata am impresia ca se pierde din vedere ca Big farm este UN JOC!
  • ted (RO1)ted (RO1) RO1 Postări: 37
    DOAR UN JOC e acela pe care il comanzi online,platesti ceva euro pt codul lui de activare si basta.Big farm este un produs in care investesti periodic,iar treaba cu...poate sa-l joace oricine,fara sa bage bani e la nivel de lozinca prafuita.Daca e asa gratis de ce te bombardeaza cu enspe oferte pe ora?
    Daca eu cumpar un produs oarecare si ajung cu el acasa si descoper ca e stricat ma duc si-l schimb cu alt produs sau mi se returneaza banii. Dar daca eu azi intru la scoala Shinkey si japonezii nemernici ma tin prizoniera in sandramaua lor si in incercarea disperata de a iesi cumva de acolo apas pe toate butoanele,iar ggs imi ia 874 gold din cont pt NIMIC,atunci produsul acesta este sticat rau. Si acesta e doar un exemplu...cel mai pagubos este ca in mai toate cazurile nici macar scuze nu primesti...de goldul luat cu japca pe un produs stricat nici nu intra in discutie...noi ne spalam pe maini cu sapun Palmolive
    Concluzia e foarte simpla : atmosfera pe forum va fi placuta doar cand ggs isi va respecta clientii!! 
    O seara placuta si spor la joaca tuturor celor pt care rabdarea incepe sa devina o virtute :)
  • Maci4 (RO1)Maci4 (RO1) RO1 Postări: 145
    Buna seara.

    Da, Big Farm este un joc minunat,doar jucatorii sunt diferiti ...Unii investesc bani ,altii joaca doar din inima si suflet ,in mod serios .fara bani...cat timp i se va permite .Eu fac parte din categoria a doua ,nu am investit si nu voi investi bani reali nici o data ,in nici un joc ,fiindca acest lucru eu nu imi pot permite.
    Iar atmosfera  acolo unde sunt mai multi oameni ,cu mai multe idei si mai multe moduri de gandire ...nu cred ca va fi placut vreodata.
    Se spune ,ca nu e nici o problema cu cei care nu te suporta ,problema e cu cei care iti arata contrariul ...sau ,tine-ti prietenii aproape de tine ,iar dusmanii si mai aproape ...
    Cu greseli ,cu buguri,cu probleme , mie imi place acest joc ,si voi juca cat timp imi va permite jocul si nu in ultimul rand sanatatea mea .
  • ted (RO1)ted (RO1) RO1 Postări: 37
    Nu vad ce legatura au prietenii sau dusmanii cu acest joc,eu credeam ca exista doar prieteni atunci cand faci o echipa.Ceea ce am vrut eu sa spun ...sunt persoane care au investit bani in acest produs de relaxare care se numeste BF.In mod normal ar trebui sa primeasca un produs care sa nu fie stricat si care sa ofere relaxare pe bune.Finally....extrapoland produsele care ofera relaxare....cum ar fi sa te duci la salonul de spa GGS si sa vina unu' sa-ti faca masaj cu tarnacopul....cam care ar fi reactia??
    PS....si sa mai aiba si bug tarnacopul !!!!
  • Maci4 (RO1)Maci4 (RO1) RO1 Postări: 145
    ...Daca nu vezi legatura intre prietenie ,dusmanie si acest joc ...inca nu ai citit destule articole aici pe forum ,si /sau nu ai primit inca nici o scrisoare jignitoare,de unde ai putea vedea legatura ...
      In legatura cu buguri ,iar ,eu zic ca ar trebui sa apreciem si faptul ca se straduiesc sa le remedieze cat de rapid pot ,atunci cand este sesizat....chiar si atunci cand acestea sunt exprimate intr-un mod nu chiar diplomat ...
Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!