Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Probleme tehnice şi bug-uri

Scoala Shinkei

NelaRena (RO1)NelaRena (RO1) RO1 Postări: 18
Buna ziua . As vrea sa stiu ce se intampla cu scoala shinkei. Am jucat un joc , dupa terminare am dat inchide si s-a blocat. Premiile nu le-am primit. Am dat refresh , m-am delogat de '' n '' ori. Am incercat iar scoala si-mi apare din nou - inchide , joaca din nou. Indiferent pe ce apas , ramane blocat. Iar jocul in sine merge nu greu , ci foarte greu. 
Un moderator ma poate '' lumina '' ? Daca tot bag bani reali in acest joc , am pretentia sa si functioneze.
Multumesc.

Edit - Cu riscul de a mi se sterge postarea, in cat timp raspund moderatorii ? Sunt anumite ore , zile de a raspunde ? 
Post edited by NelaRena (RO1) on

Comentarii

  • ted (RO1)ted (RO1) RO1 Postări: 37
    Si ca sa fie si mai gustos daca apesi butoanele care -ti iau goldul din cont pt recompensele pierdute,ala functioneaza perfect.Nu e doar enervant.e doar marca inregistrata ggs...oare exista un level up la bataia de joc?
  • IrinaLoghin (RO1)IrinaLoghin (RO1) RO1 Postări: 16
    Aceeasi problema si aici....nu mi-a dat nici un premiu...desi le-am castigat pe toate inclusiv o autorizatie de gold la mina.Jocul se blocheaza la decernarea de premii...dar goldul este incasat de GGS.Apoi nu mai poti face absolut nimic...nici macar sa joci o alta runda.Deci ...si cu premii lipsa si cu banii luati.Multumiri GGS.
  • vali9996 (RO1)vali9996 (RO1) RO1 Postări: 8
    aceiasi problema o am si eu  premiile nu le-amprimit  si nu pot juca in continuare
  • ady5eu (RO1)ady5eu (RO1) RO1 Postări: 36
    da, si la mine si la alti colegi acelasi bug,probabil tura asta trebuie sa castige cineva premii cu scoala cu dedicatie
  • Maci4 (RO1)Maci4 (RO1) RO1 Postări: 145
    Buna ziua

    Problema cu scoala Shinkei-Suijaku exista si la mine .Am o gramada de monede si nu pot juca ,ma blochez in asa fel ,ca trebuie sa inchid toata pagina de internet ,nu pot iesi altfel .
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna seara!
    Problema Scolii Shinkei-Suijaku  este cunoscuta dinainte de a fi sesizata la noi pe forum, dar din pacate a inceput si la GGS perioada concediilor si in plus azi a fost zi libera in Germania, deci a fost imposibil sa se faca ceva. Dar avem promisiunea ca maine dimineata se va analiza si se spera sa se si rezolve situatia scolii.
    Sa aveti o seara placuta!

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier