Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Probleme tehnice şi bug-uri

probleme livada de citrice decorativa

cherryLips (RO1)cherryLips (RO1) RO1 Postări: 140
Buna ziua am castigat livada de citrice,am ajuns cu ea la up ptr lvl 7 ...dupa cum se vede in poza am ridicat-o la lvl 7 cu timpi scurti astazi,insa cand pun cursorul peea imi arata tot lvl1 ....nu e corect sa consum si dolari si timpi aiurea (((((((( din pacate nu pot face print si cu livada cand ăun cursorul,dipare imaginea cand dau print cu lighshot

Fericiti in lumea mea sunt doar nebunii 
Vanotek - Cherry Lips (feat. Mikayla) | (LIVE @ Virgin Radio Romania) - YouTube
...........................................................................................................................
Young riders pick a destination and go… Old riders pick a direction and go.

Comentarii

• IRISIRIS ModDarkGreen Postări: 1,305
    Buna ziua!
    Incearca sa faci o fotografie cu mobilul si apoi pe aceea sa o transformi in prt sc.  Asta daca nu cumva este un bug vizual, care dispare de obicei dupa resetarea browserului, cu F5. 
    Mult succes!
  • BGD_2 (RO1)BGD_2 (RO1) RO1 Postări: 457
    editat 18.05.2019
    Incearca sa folosesti ScreenHunter. Cu asta poti face asa ceva.
    Uite un exemplu:
  • cherryLips (RO1)cherryLips (RO1) RO1 Postări: 140
    mda am sa incerc sa fac un print am terminat de ridicat de la 7 la 8 si culmea tot de lvl 1  a ramas
    ...........................................................................................................................

nu mai are rost sa demonstrez ca a ramas tot la lvl 1....in poza de sus se vede clar ca era la up ...pe timpi scurti calculand ajungeam la normal ptr lvl 7 spre 8 ...batai de joc peste batai de joc...Iris daca vrei viziteaza-mi f3 si ai sa vezi ca tot lvl 1 iti va arata ((((( s-au dus drak si dolarii si timpii......buguri la greu,dar ai drak galbeni acolo nu sunt buguri sa ne umflati si noua putin conturile ..o sa resetez si browserul sa vedem 

• BGD_2 (RO1)BGD_2 (RO1) RO1 Postări: 457
    editat 18.05.2019
    Ti-am vizitat ferma. Nu e de la tine, tot nivel 1 imi arata si mie. E un bug vizual de la GGS.
    da.am observat ca imi contorizeaza de la lvl la care l-am ridicat ...intradevar este un bug vizual...sper sa isi revina 

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier