Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Probleme tehnice şi bug-uri

probleme de conectare

Buna de vreo 4 zile nu ma pot conecta si imi spune urmatoarele   bigfarm-html5.goodgamestudios.com a răspuns prea târziu.,va rog faceti ceva ca mi pierd rabdarea ,mi am pierdut locul la campionat ,la scoala si restul daca nu va rog sa ma recompesa ti ptr pierderea avuta. Va multumesc.

Comentarii

  • Pandora (RO1)Pandora (RO1) RO1 Postări: 10
    Buna ziua.
    Revin cu o veche problema. Sambata trecuta am avut o problema cu conectarea . Dupa toate incercarile si sfaturile, dupa ce am scris si la asistenta jocului, problema s-a rezolvat. M-am putut conecta fara probleme toata saptamana pana astazi cand.... SURPRIZA ! Nu ma mai pot conecta. 
    Am sters, curatat, am resetat si tot nu ma pot conecta. Exista o problema probabil pentru ca nu poate fi vorba despre calculatorul meu.
  • probook650g1 (RO1)probook650g1 (RO1) RO1 Postări: 91
    Dragi colegi..
    Este weekend ... si GGS-ul nu mai lucreaza... Era de asteptat sa intampinam iar aceasta problema !...La cat de aglomerat este jocul cu "n" evenimente simultan cum naiba sa scapam de probleme ...
    Bine ca vara este aproape venita (poate si scapam de ploi !) ca personal mai bine ma dau cu trotineta electrica decat sa mai joc tampenia asta enervanta de joc ... poate ne intalnim in trafic.. cine stie !!... :)
  • Pandora (RO1)Pandora (RO1) RO1 Postări: 10
    Chiar ma gandesc serios sa trag fermele la somn daca se mai intampla si saptamana viitoare.

  • YO_MARIA_YO (RO1)YO_MARIA_YO (RO1) RO1 Postări: 12
    Buna ziua!
    Ma alatur celor multi, care au probleme de conectare.Nici cu firefox si nici cu chrome-ul nu reusesc.Am curatat tot ce se putea curata si...nimic.Pentru mine e clar.Nu de la device-ul meu este problema.Am incercat de pe 3 laptopuri si un pc. De pe niciunul nu ma pot conecta.Imi apare ca duraza prea mult timpul de conectare.
    GGS-ul a promis ca se va rezolva problema....S-a rezolvat de nu se poate...
    In fine, mi se pare o bataie de joc.Au fost trimise ,de-a lungul timpului, mai multe sondaje. Cred ca nici acelea nu au ajutat jucatorii un vreun fel.
    Sunt in asentimentul Pandorei.
    Ma alatur celor multi nemultumiti.
    Spor la joc celor care se pot conecta!

  • Schotz (RO1)Schotz (RO1) RO1 Postări: 24
    Buna..
    Si la mine e la fel ca saptamana trecuta..
    Am reusit dimi sa ma conectez pentru scurt timp, cateva minute, apoi s-a blocat si nu am mai reusit sa ma loghez din nou.
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna seara!
    Imi pare foarte rau, dar se pare ca problema se repeta si tot ce pot eu sa fac este sa transmit lista cu ID-urile care au avut probleme, pentru ca luni dimineata sa poata dezvoltatorii sa intre pe ele. 
    Sper sa se rezolve cat mai curând si definitiv.
  • danielaozzy (RO1)danielaozzy (RO1) RO1 Postări: 7
    BUNA SEARA!
    uffffffff!
    10 min.am reusit....
    e suficient?
    la cati galbeni am cumparat,lipsita acum de placerea jocului,NU ESTE CORECT!
    AM PIERDUT EVENIMENTE SI MISIUNI,IN CARE CHIAR AM BAGAT BANI!
    Evident,nu voi aveti vina!
    dar...
    ce este de facut?
    ajutati-ma!
  • iuliapopes (RO1)iuliapopes (RO1) RO1 Postări: 1
    Buna seara !

    Si eu am prolema logarii de aproape o saptamana . Ce pot sa fac sa ma pot loga ?

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier