Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Probleme tehnice şi bug-uri

disparitie deco 1x1

Buna ziua incerc sa ridic o deco cu arhitecta si nu reusesc.D e doua ori mi-a disparut de pe ferma,acum e de negasit :( 

Fericiti in lumea mea sunt doar nebunii 
Vanotek - Cherry Lips (feat. Mikayla) | (LIVE @ Virgin Radio Romania) - YouTube
...........................................................................................................................
Young riders pick a destination and go… Old riders pick a direction and go.

Comentarii

• cherryLips (RO1)cherryLips (RO1) RO1 Postări: 140
    am gasit-o dar mi-a trimis inapoi toate deco in inventar...si acum pierd timps ale pun inapoi si pe cele cu timpi de constructie,ce naiba se intampla cu jocul asta.....sa ma astept sa dispara si din cladiri?!!!! :(((
    Fericiti in lumea mea sunt doar nebunii 
    Vanotek - Cherry Lips (feat. Mikayla) | (LIVE @ Virgin Radio Romania) - YouTube
    ...........................................................................................................................
    Young riders pick a destination and go… Old riders pick a direction and go.

• BGD_2 (RO1)BGD_2 (RO1) RO1 Postări: 457
    Eheeee, eu am patit-o cu cladirile zilele trecute. Disparuse magazinul si distileria. Am intrat oleaca in panica, am crezut mi-a fost spart contul dar nu a fost asa. Dupa o curatenie si o relogare si-a revenit. Isi facuse update Firefox si s-a comportat cam tampitel. Asta in cazul meu!!  :/

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier