Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Comunitate Discutii generale & Subiecte interesante

Aviz MODERATORILOR din Romania

Sunt f mult timp plecat de langa familie...si daca am profitat de un concediu frumos de peste o luna ..sa stau langa copii...de ce mi se transfera sefia coop. infiintata si muncita...2,5 ani...? regulile jocului (ca pana la urma e un joc PC...nimic altceva..) decand impune cuiva ceva...mai ales cand BF te ispiteste si cheltui si bani reali...aia cred ca fac infarct miocardic...


Si cand cauti suport tehnic...trebuie sa stii engleza sau stiu eu ce chineza....bine ca la luat banii online..scrie in orice limba si ce repede iti iau banii..ca aspiratorul BiTurbo cu sac dublu...acolo ai meniu in romana una doua...dar la suport...engleza,chineza,,,mongoleza,  rusa....frumos...
Avis moderatorilor romani...ajutati promt tot ceea ce este uman si fair...cooperativa mea..totocom...muncita de mine si acum o detine papucii lui blanche71....f frumos...trecerea automata a sefiei...dati drepturi egale si celor ce infiinteaza aceste cooperative ca ajungem bataia de joc a unor pervershi....

Comentarii

  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna ziua,
    Din pacate noi nu putem sa facem nimic  in aceasta privinta. Au fost foarte multe semnalari in acest sens. Iar la support poti sa scrii, folosind Google translate. 
    Dar singura solutie viabila ar fi sa discuti cu actualul sef al echipei si sa ii explici situatia cu calm. Daca va certati, mai mult ca sigur ca nu vei rezolva nimic. Iar daca te sustin si colegii de echipa, poate ca va fi mai simplu.
    Mult succes!

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier