Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Comunitate Discutii generale & Subiecte interesante

Ramas bun!

BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
Draga comunitate,

In urma cu doi ani mi-am inceput activitatea de moderare a acestei comunitati. Dupa cum bine stiti cu totii, orice inceput are un sfarsit.
Dupa doi ani de moderare renunt la aceasta responsabilitate iar activitatea mea ca moderator se sfarseste aici. Va multumesc tuturor ca m-ati suportat atat de mult timp.
Vreau sa urez succes colegelor mele care se vor ocupa singure de forum incepand de vineri, vineri fiind ultima mea zi ca moderator, ultima zi in care ne mai intalnim.
Jocul voi continua sa il joc, poate ca o sa ne intalnim prin misiuni candva, dar aici nu ne vom mai revedea vreodata,

Va multumesc din nou tuturor pentru acesti doi ani! 

Comentarii

  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Draga Raul, imi pare extrem de rau ca ma despart si de tine, dar inteleg ca nu ai incotro. Multumesc din suflet pentru sustinerea acordata pe parcursul primelor mele luni ca moderator. Si nu voi uita nici sfaturile pe care mi le-ai dat si nici bucuriile si dezamagirile traite impreuna. Suntem o echipa si asa vom ramane in continuare, chiar daca in joc facem parte din echipe diferite. Iti doresc ca viata sa iti zambeasca mereu si sa ai parte de multe bucurii si impliniri! Imi vei lipsi aici, dar ramanem prieteni in continuare!
  • Laura-Luana (RO1)Laura-Luana (RO1) RO1 Postări: 45
    Multumesc frumos pentru toate Raul si iti doresc sa ai parte de multe  bucurii si satisfactii.  
  • Dacă te ţineai de ggs şi rezolvai chestia cu premiile neacordate şi retrogradările nemeritate la târgul satului, aveai şi o stea în galeria celebrităţilor... Păcat.
  • Artemis (FormerMod)Artemis (FormerMod) Guest Postări: 282
    Eu nu am avut încă ocazia să te cunosc ca și om la fel de bine precum te cunoaște IRIS, dar din puținul timp avut la dispoziție pentru a te cunoaște am reușit să îmi fac o părere bună despre tine. Îți mulțumesc și eu pentru sfaturile date, mi-aș fi dorit să mai rămâi printre noi, sunt sigură că mai aveam de învățat multe de la tine. Oricum, să nu crezi că scapi de săgețile mele așa ușor, am de gând să îți "deranjez" mesageria din când în când! :kissing_heart:  
  • dicu isabela (RO1)dicu isabela (RO1) RO1 Postări: 204
    si pe mine m ai lasat cu ochii n soare :(((
    acum o sa te bat in misiuni de necaz :disappointed:
    glumesc sti doar 
    mult succes in activitatile tale ! 
    si pemiile mele ?
    :D 
    pe cine mai bruiez eu pe mesaj privat acum ??? m au incantat dialogurile noastre ..multumesc! 
     
  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    Va multumesc tuturor pentru mesajele voastre!

    S-a terminat, aceasta a fost ultima vizita, de acum sunt un jucator simplu, va urez spor la joc!
  • da interesant, joci de 2-3 ani...in schimb eu joc de 5 ani si 7 luni...esti cu nivel mai mare ca al meu, si toate parcelele luate pe ferme, eu mai trebuie sa joc inca pe atat sa pot cumpara toate parcelele...ce bine e sa fi moderator, ai stiut sa profiti de acel bug de acum in jur de 1 an cand ai cumparat parcelele fara sa muncesti...

Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!