Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Comunitate Jucătorii se prezintă

Bine v-am găsit!

Bună seara,

Stimați colegi jucători, vă anunț cu o mare bucurie că astăzi mă alătur echipei de moderatori care se ocupă cu îngrijirea acestui forum :)
Doresc în primul rând să adresez mii de mulțumiri și pupicei celorlalți doi moderatori și managerului de comunitate pentru acceptarea mea în cadrul echipei. Mă încânta extrem de mult faptul că am fost acceptată ca ucenica lor și sper că voi învăța de la ei repejor toate cele necesare, fără să fac prea multe boacăne  o:)  

Sunt o fire curioasă, aventuroasă, întelegătoare și darnică, insă uneori pot să fiu și puțin autoritară si capricioasă, dar pot foarte bine să mă controlez! 
Sunt foarte pasionată de antichitate, mitologie, religie, sau ca să o spun mai clar, sunt pasionată de trecutul si vechea cultură a omenirii (și de big farm, normal :p ). De aici mi-am ales și numele pentru forum, o zeiță grecească din antichitate (Artemis - zeița vânătorii ), dar sunt și în zodia săgetătorului, un motiv în plus pentru care am ales acest nume! :) 

Sper din tot sufletul că o sa ne întelegem bine.

Cu mare drag,
Beatrice

Comentarii

  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Bine ai venit, zeita a vanatorii! 
    Ma bucur mult ca vom fi colege si ca iti voi transmite informatiile de care ai nevoie ca sa inveti cat mai repede ce inseamna moderarea forumului Big Farm. Si placerea este cu atat mai mare, cu cat transmit ca pe o stafeta ceea ce am invatat de la Arwyn si Beofarmer, dar si ceea ce am ajuns sa acumulez prin propria experienta. Vei intregi in mod placut echipa de moderare si sper ca vei avea parte doar de lucruri placute in calitate de moderator :smiley:
  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    Salut @Artemis

    Ma bucur de faptul ca familia noastra de moderatori a mai crescut din nou cu un membru. Iti urez mult succes si sper ca o sa reusim sa facem o echipa buna impreuna!
  • dicu isabela (RO1)dicu isabela (RO1) RO1 Postări: 204
    buna Artemis si bine ai venit pe forum:)
    chiar daca mai noua in genealogia zeilor :)

    https://prnt.sc/lhgfa3

    inarmata cu sageti sper sa i intimidezi un pic pe cei din ggs :disappointed:

    descrierea ta a fost pe gustul meu :) impartasesc aceleasi pasiuni si fix pana in perioada materialismului -dialectic care practic a distrus armonia dintre om si  natura, om si divinitatea ...dar naa asta urma pe calea evolutiei probabil ...
    eu sunt leoaica deci tot zodie de foc :), ma aprind repede :) si tot asa imi trece ...chestie pe care n o pot controla instant:D 
    de prins prinzi repede mai ales daca esti si jucatoare, conteaza mult pentru ca sti ca practica ...te face sa intelegi mai bine erorile si targeturile aiurite ale ggs ului:)
    succes!

  • Petre Vali (RO1)Petre Vali (RO1) RO1 Postări: 236
    Buna si bine ai venit  Artemis ,trag sperante ca te vei acomoda repede cu o comunitate asa frumoasa si vei prinde din mers  toate infomatiile  de care ai nevoie pentru a modera acest forum ! 
  • Artemis (FormerMod)Artemis (FormerMod) Guest Postări: 282
    editat 12.11.2018
    Vă mulțumesc mult tuturor pentru urările de bun venit! :) Vă promit că voi învăța totul și că mă voi adapta repede.   
      
    Da, Isabela, așa am să fac! Dacă vor mai strica lucruri le voi spune așa: dacă nu vă potoliți, o săgeată-n cur primiți!  :D

    Lăsând gluma deoparte, să sperăm că totul va fi în regulă de acum înainte!  
  • Laura-Luana (RO1)Laura-Luana (RO1) RO1 Postări: 45
    Bine ai venit ARTEMIS :smile: .... vad ca ai tolba si sagetile pregatite  :) 
    Mult succes !!
  • dicu isabela (RO1)dicu isabela (RO1) RO1 Postări: 204
    :D
    esti fantastica si m ai castigat !
     prin gluma ta chiar ma simtii razbunata  :D
     mersi ca aparusi 
     

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier