Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Probleme tehnice şi bug-uri

Coop.;,,Namenamenamenam,,-cu descr,:bla bla bla...???

Buna ziua !
 Se pare ca mai nou aproape zilnic am ceva de spus aici pe Forum.
  Daca problema cu ,,Nu pot intra...,,s-a rezolvat mi-a ramas o problema mult mai mica acum...Am amintit si  atunci cand am ridicat problema ca nu pot intra ,si aceasta problema ,la care nu am primit raspuns si nici nu s-a rezolvat .Si anume ,ca nu stiu ce se intampla ,dar si in acest moment imi apare ca nu sunt in coop.mea .ci intr-o alta coop.cu numele ,,Namenamenamenam,,cu descrierea coop.:,,bla bla bla,,10 membrii din care 6 sunt si 4 locuri libere si pe partea cealalta numai lampa verde cat e pagina de mare ,si si mai mult .Nici nu as fi observat acum ,daca nu ma duceam in sat sa scot produsele facute in fabrici si sa pun altceva .,si daca nu vedeam ca docul ,,Aventurierului ,,iar nu functioneaza...
  V-as face printscr.,-stiu ca asa e moda-,dar nu stiu cum se face ,si acum nu-i baiatul meu aici sa ma ajute.
Sper ca ma credeti pe cuvant ,si va rog frumos  ,daca se poate cumva remedia si aceasta problema sa o remediati .
   Multumesc anticipat ,tot cu speranta ca si data trecuta .

Comentarii

  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna seara,
    Cum se numeste cooperativa reala? Eu vad urmatoarea imagine când te caut pe tine:

                                                               

    Da, am vazut mesajul tau referitor la cooperativa, dar cum atunci cred ca eram in toiul actiunii cu HTML 5 si s-au deschis vreo 10-12 subiecte pe tema asta si eu nu mai stiam unde sa scriu raspunsul mai repede ca sa se lamureasca colegii cum sa actioneze si sa mearga iar jocul, a trebuit sa las subiectul in asteptare. Deci te rog sa imi dai mai multe amanunte despre cooperativa in care inteleg ca erati 11 jucatori si care avea probabil mai multe cercetari facute decat aceasta. Sau este la fel? 
    Astept raspunsul tau, dar sa stii ca este obligatoriu sa trimiti un tichet la suport, pentru ca altfel nici nu discuta. Daca nu stii cum, roaga baiatul sa te ajute.
  • Maci4 (RO1)Maci4 (RO1) RO1 Postări: 145
    editat 17.09.2018
    Bun seara .
       Da aceasta este coop. mea ,si te rog nu ma jigni ...Avem destule cercetari facute ... -(te invit pentru cateva minute in coop. mea cu placere ,sa vezi cate cercetari avem facute.)- Si... azi mi-a trimis si Mutzy scrisoare ..din care am inteles ca nu ma va crede nimeni ...Dar intr-un fel m-a si ajutat ,mi-a spus de ce program avem nevoie sa putem face printscr.Azi a descarcat baiatul meu acest program,si daca  apare inca o data voi pune si eu printsc. aici ,cum e la moda ...Nu mai explic inca o data cu vorbe multe ...ar fi prea lunga povestea...si ma gandesc ca ai destule probleme mai urgente si acum ,de rezolvat.
       Daca apare inca o data(m-as bucura sa nu se intample...),dar voi pune ,-desigur cu ajutorul baiatului meu -,un printscreen  si eu.
      Multumesc totusi pentru atentie.
    Post edited by Maci4 (RO1) on
  • Maci4 (RO1)Maci4 (RO1) RO1 Postări: 145
    ..Buna ziua...Despre asta am vorbit .
  • Maci4 (RO1)Maci4 (RO1) RO1 Postări: 145
    ..Cercetari...
  • Maci4 (RO1)Maci4 (RO1) RO1 Postări: 145
    editat 21.11.2018
    Buna seara,sau mai bine zis noapte buna.
    In cursul zilei de azi am observat ca aceasta problema cu ,,coop.: Namenamename...,,a reaparut din nou .La evenimentul ,,Oktoberfest,servind clientii in asa fel cred ca punctele nu sunt adunate cooperativei mele ..Fabricile nu functioneaza  exact ca data trecuta .Cele 3 poze printscreen  ce am facut in septembrie ,sunt valabile si acum .
    Rog,- cu respect -,sa remediati aceasta problema din nou .
    Nu stiu ,dar as fi curioasa daca se mai intampla si la altcineva ?
  • Nu stiu ,dar as fi curioasa daca se mai intampla si la altcineva ?
    Sunt probleme şi mai mari ca asta, şi nu le pasă...
  • dicu isabela (RO1)dicu isabela (RO1) RO1 Postări: 204
    eu cautai cooperativa Namenamenamenam si n o gasi 
    imi pare rau ca te bantuie chiar nu inteleg cum este posibil asa ceva 
     
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna ziua!
    Inca se mai mentine eroarea? Eu asta vad acum la coperativa voastra:


  • Maci4 (RO1)Maci4 (RO1) RO1 Postări: 145
    editat 30.11.2018
    Buna seara.
     Nu am mai intrat aici pe Forum de cateva zile .,dar de cand am sesizat din nou problema aici ,nu am mai observat .
    Sper ca ,-avand in vedere ca Haloweenul s-a terminat-, daca mai are chef de bantuit ,va bantuii si in alta parte, sa se bucure si altcineva,nu numai eu si membrii coop.mele.:))

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier