nesimtire totala

Buna,imi puteti spune si mie cum este posibil sa fim dati afara,fondatorul cooperativei si eu,singurii activi de catre actualul sef inactiv?a vazut ca ne-am luat de el si ne-a dat afara dupa ce a fost inactiv mai bine de 8-10 zile..nu stiu exact..este inadmisibil sa isi insuseasca munca noastra de cativa ani..va rog sa ne ajutati sa ne reluam cooperativa de la acel hot..altfel nu se merita sa mai jucam..este inadmisibil sa fim furati de un hot fara character..
dory40 @ ro 1

Comentarii

• Mutzy (RO1)Mutzy (RO1) Postări: 356RO1
    Fondatorul cooperativei ar trebui sa scrie la suport ca sa prezinte aceasta situatie. 
    Mutzy @ ro 1
  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    Fondatorul cooperativei ar trebui sa scrie la suport ca sa prezinte aceasta situatie. 
    Deageaba scrie, echipa de support nu intervine in astfel de situatii...nu se mai poate face nimic :(
  • dory40 (RO1)dory40 (RO1) Postări: 7
    adica sustineti hotii care apar pt ca suportu se poate baga doar sa schimbe conducatorii unei cooperative..noi am pierdut 6 aproximativ 7 ani cu jocul vostru ca sa va bateti joc de noi..frumos..credeam ca santeti corecti dar ca de obicei avem parte doar de hoti si neseriosi..sa nu vb prea urat..sa va fie rusine ca va bagati doar sa strigati munca unui om si a echipei sale ca sa puteti face voi...mare..rusine sa va fie
    dory40 @ ro 1
    ma faceti sa cred ca este contu cuiva care poate umbla in setarile cooperativelor..
    cum e posibil ca suportu sa ia drepturile fondatorului si sa le dea unui oarecare si sa nu poata sa intervina cand cel pus de el da afara fondatorul cooperativei si jucatorii activi?ce fel de reguli sant astea?
    dory40 @ ro 1
    editat 25.08.2018
    nicomon esti cel mai penibil hot
    dory40 @ ro 1
Sign In to comment.