Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Comunitate Discutii generale & Subiecte interesante

Rugaminte pentru Beo

CyberJohn (RO1)CyberJohn (RO1) RO1 Postări: 643
L-as ruga si eu pe Beo sa imi raspunda si mie la mesajul de acum 8 zile. 

Comentarii

  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    Salut @CyberJohn (RO1)

    Si eu ti-as sugera sa deschizi de acum inainte o discutie pe forum ca sa poate fi la vedere si sa o pot observa usor tot timpul. Poti sa imi dai si mesaj in privat daca e mai comod pentru tine, dar daca nu raspund dupa maxim 12 ore de la trimiterea mesajului recomand ca pe viitor sa mai retrimiti unul ca sa imi reamintesc de el, pentru ca eu mereu citesc mesajele la primirea lor, insa distras de alte treburi uit de ele.

    O sa iti trimit raspunsul la intrebarea ta tot in privat. I-am pus intrebarea ta lui @CM_Hunter pe data de 24 mai, dar ocupat cu alte responsabilitati am uitat sa iti mai scriu si tie raspunsul lui.
  • CyberJohn (RO1)CyberJohn (RO1) RO1 Postări: 643
    Nu avea rost sa dechid un subiect pentru asa ceva. Nu vedeam rostul. Mersi si scuze daca te-am deranjat.
  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    Nu avea rost sa dechid un subiect pentru asa ceva. Nu vedeam rostul. Mersi si scuze daca te-am deranjat.
    Nu e nici un deranj, e de datoria mea sa raspund la astfel de intrebari.

    Stiu ca nu ai deschis tu acest subiect, am creat eu subiectul folosindu-ma de comentariul tau dintr-un subiect care nu avea legatura cu postarea ta.

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier