Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Sugestii, laudă, critică

relax o luna

in ultima vreme ggs ne trateaza ca pe niste prosti , iar noi ii sustinem si nu facem nimic, cred ca a venit vremea pt toti cei care credeti ca ar trebui sa fim respectati ca investim timp si bani in jocul asta sa luam o mica pauza de la eventurile fara premii in care am muncit si nu am fost rasplatiti, sa lasam pa distinsii de la ggs sa aiba timp sa le repare, astefel timp de o luna sa ne vedem de ferme fara sa ne agitam la nimic , altfel ne vom trezi ca ne rugam frumos sa primim ceva pt care ai muncit . cred ca de noi depinde ca ei sa ne ia in seama , dar trebuie sa fim uniti  , sper sa nu ne dam in petic si apoi sa ne mai plangem ca am muncit in zadar , o pauza e binevenita pt toti :)decizia va apartine 

Comentarii

  •    Trist dar adevarat!     Ma gandesc, ca pt.a putea continua sa jucam si sa se schimbe si ceva in bine cu jocul asta, trebuie sa ne "unim", sa fim cu totii prieteni de suferinta ,sa ne aliem,sa fim solidari........ si sa nu mai cumparam gold deloc,sa nu mai participam la nici un eveniment ,intreceri intre coop , palnii si event-urile sa le ignoram. Iar noi ,cei care nu   reusim sa abandonam jocul,sa nu facem altceva decat sa strangem de pe ferme fara a mai participa la "praf  in ochi" de fapt ceea ce primim de la "stimabilul" ggs:((
      Daca ne unim,ggs v-a avea de suferit iar noi ma gandesc ,de castigat! Cel putim facem ceva si nu ne mai lasam calcati in picioare. Trebuie sa ripostam si cred ca asta ar fii solutia cea mai la indemana si destul de suparatoare pt ggs!
      Am trimis "n" mesaje la suport,toate fara raspuns.......oare daca l-am trata la fel pe ggs (cu tot atata indiferenta) dealtfel cu aceiasi care ne trateaza el,nu s-ar schimba ceva in "gandirea" lui??? Cred totusi,ca undeva in "coltul" mintii lui se va aprinde un beculet ,un semn de intrebare! (asta daca nu cumva nesimtirea este mai mare decat "omenia")!
  • cvg9 (RO1)cvg9 (RO1) Postări: 421
    Cred ca propunerea are sorti de izbanda, tinand cont ca este si CM in aceasta perioada, si eu cred ca rolul acestui CM este de a monitoriza mai bine activitatea pe servere (chiar si numai prin acele puncte primite pentru fiecare activitate desfasurata pe ferme). S-ar putea, daca se vede o scadere a activitatii unui server, sa se ridice niste semne de intrebare. Ar functiona mult mai bine daca am putea "internationaliza" ideea. In concluzie, sustin propunerea lui @MarianonoiuPlay (RO1) .

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier