Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Ştiri Concursuri Forum

Concurs Forum -> Ajuta-l Pe Oleg!

BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
editat 04.08.2018 în Concursuri Forum
Salutare fermieri,

A trecut cam mult timp de la ultimul concurs de forum, nu credeti ca ar cam trebui sa dam startul unuia?


Pescarul Oleg are mare nevoie de ajutorul tau! Vrei sa incerci sa il ajuti? Daca reusesti, la final o sa fi rasplatit pe masura! 


Ajuta-l pe Oleg sa gaseasca calea corecta de a ajunge la pestisor deoarece el este foarte confuz si nu stie cum sa procedeze.

Trimiteti-mi mie PE FORUM un mesaj privat cu raspunsul vostru ( @BeoFarmer )

Primii 10 jucatori care imi vor trimite raspunsul corect o sa primeasca fiecare cate 3500 galbeni. Cuncursul se incheie de indata ce exista 10 castigatori. In cazul in care nu exista suficient de multi participanti, termenul limita este joi, 10 mai, ora 23:59. Recompensele o sa soseasca ziua urmatoare, 11 mai.

!!!Atentie: Mesajele pentru concurs trimise pe contul meu de joc nu vor fi luate in considerare. De asemenea, nici raspunsurile scrise pe profilul meu nu vor fi luate in considerare, ci vor fi sterse. O sa iau in considerare doar raspunsurile voastre din mesajele private de pe forum. 

Daca nu stiti sa trimiteti mesaj pe forum, exista doar 2 pasi simplii:
  1. Click pe mine pentru a-mi vizita profilul
  2. Apasa pe butonul mesaj din partea dreapta, adica in stanga imaginii de profil (https://prnt.sc/je0bn6)

In plus, ganditi-va bine la raspunsul pe care il dati, deoarece nu o sa va mai puteti schimba raspunsul dupa aceea

Mult succes! :)
Post edited by BeoFarmer on

Comentarii

Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!