Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Întrebări cu privire la joc

probleme joc

buna seara dragii colegi ,la voi cum functioneaza jocul?la mn merge foarte lent ,dau sa recoltez cv  se recolteaza dupa cateva secunde ,merge in reluare ,problema asta  e doar la mn la si la voi ,va multumesc o seara buna

Comentarii

  • Căcănăria de fereastră de construit va apare de acum de fiecare dată când deschid jocul? Tembelii de la ggs consideră că nu avem şi aşa destule clikuri de dat până intrăm pe joc??? Le e chiar aşa de greu să implementeze un sistem ca la gg empire, ca să arate numai noutăţile, nu mereu aceleaşi cretinătăţi care nu interesează pe nimeni???? Nu cred că i-a rugat vreun gamer să introducă un astfel de sistem tâmpit prin care să poţi construi 2 chestii simultan, dar dacă tot au făcut-o, să-l lase 'ascuns', şi cine are nevoie, ştie de unde să-l ia, nu tot să ne frece nervii de fiecare dată cu fereastra aia idioată, de parcă am fi autişti şi nu am şti de ea!!! Transmiteţi găgăiţilor că de fiecare dată când sunt nevoit să mai dau un clik de-a-nsulea să închid pagina cu idioţenia lor, le mai bag ceva în gât şi-n frigider!!!!!!

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier