Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Comunitate Discutii generale & Subiecte interesante

Lipsa moderator si cautare moderator nou

ArwynArwyn Guest Postări: 800

Ziua buna dragi fermieri,

Saptamana viitoare eu o sa lipsesc (am ceva de rezolvat, nu-i de rau), asadar o sa ramana @BeoFarmer la carma, si o sa va ajute atat cat poate de mult.

Si inca o veste, una pe care sunt sigura ca nu vreti sa o auziti dar din pacate trebuie sa o spun, o sa renunt la functia de moderare dupa Paste, intre timp sper sa gasesc pe cineva care sa imi ia locul, asadar am deschis aceasta discutie special pentru a auzi si parerea voastra, daca aveti vreo propunere, un coleg de joc sau de cooperativa care credeti ca ar putea sa devina moderator dar ATENTIE trebuie sa stie limba engleza si sa aiba ceva timp liber, si ar fi si mai bine pentru el/ea sa devina moderator inainte de a pleca eu pentru a-l/o ajuta sa inteleaga ce presupune aceasta functie, desigur ca este si Raul in preajma insa e mai bine sa fim amandoi pentru o indrumare mai lina. In caz ca nu se gaseste nimeni ramane la latitudinea lui Raul daca isi va cauta un partener sau daca va ramane singur, eu as fi mai impacata daca nu ar ramane singur deoarece i-ar fi mult mai greu. Si tineti minte Raul e om si jucator ca si voi in primul rand, asa ca postarile rautacioase nu isi au locul, e si asa destula energie negativa acumulata de pe joc asa ca macar in relatia jucatori moderator sa nu mai fie animozitati. 

Va pup si imbratisez,
Arwyn  o:)<3:*
Post edited by BeoFarmer on

Comentarii

• BlackAna5 (RO1)BlackAna5 (RO1) Postări: 932
    as putea fi eu moderator :)<3;):D

Daca ma gasiti pe joc , nu puneti feste!
      Daca suntem in aceeasi coop , udati-mi copacul!
    @Blackana5 (Ro1)
  • BlackAna5 (RO1)BlackAna5 (RO1) Postări: 932
    ok

Daca ma gasiti pe joc , nu puneti feste!
      Daca suntem in aceeasi coop , udati-mi copacul!
    @Blackana5 (Ro1)
  • Denion (RO1)Denion (RO1) RO1 Postări: 297
    Arwyn a zis:

Ziua buna dragi fermieri,

Saptamana viitoare eu o sa lipsesc (am ceva de rezolvat, nu-i de rau), asadar o sa ramana @BeoFarmer la carma, si o sa va ajute atat cat poate de mult.

Si inca o veste, una pe care sunt sigura ca nu vreti sa o auziti dar din pacate trebuie sa o spun, o sa renunt la functia de moderare dupa Paste, intre timp sper sa gasesc pe cineva care sa imi ia locul, asadar am deschis aceasta discutie special pentru a auzi si parerea voastra, daca aveti vreo propunere, un coleg de joc sau de cooperativa care credeti ca ar putea sa devina moderator dar ATENTIE trebuie sa stie limba engleza si sa aiba ceva timp liber, si ar fi si mai bine pentru el/ea sa devina moderator inainte de a pleca eu pentru a-l/o ajuta sa inteleaga ce presupune aceasta functie, desigur ca este si Raul in preajma insa e mai bine sa fim amandoi pentru o indrumare mai lina. In caz ca nu se gaseste nimeni ramane la latitudinea lui Raul daca isi va cauta un partener sau daca va ramane singur, eu as fi mai impacata daca nu ar ramane singur deoarece i-ar fi mult mai greu. Si tineti minte Raul e om si jucator ca si voi in primul rand, asa ca postarile rautacioase nu isi au locul, e si asa destula energie negativa acumulata de pe joc asa ca macar in relatia jucatori moderator sa nu mai fie animozitati. 

Va pup si imbratisez,
    Arwyn  o:)<3:*
    Imi pare rau ca renunti la aceasta functie, o sa ne lipsesti! Poate revii cand o sa ai timp liber mai mult. :*
    Denion @ ro 1

• ArwynArwyn Guest Postări: 800
    Asa sper si eu dar nu pot promite nimic momentan ;)
    Va multumesc din suflet pentru aprecieri si sa stiti ca si voi imi veti lipsi  :*
  • Arwyn , o sa ne lipsesti!

Brigada_Veselaa

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier