Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Ştiri Anunţuri oficiale

Update: Anul Nou Chinezesc, Compensatie si altele

ArwynArwyn Guest Postări: 800
editat 03.02.2018 în Anunţuri oficiale
Avem o nouă actualizare care va veni Miercuri pe 31 Ianuarie, și nu există un loc mai bun pentru a citi despre conținut decât aici! Așadar, fără alte adaugiri, vă prezentăm câteva note de continut:

Compensare

Unii dintre voi ati fost în așteptare compensarii pentru problemele recente cu care ne-am confruntat în joc. În primul rând, am dori să vă mulțumim pentru răbdarea dvs. pentru ca am pregătit totul pentru dvs. Va vom da mai multe detalii despre pachetele de compensare pe care le veți primi:

Evenimentul Omului de zăpadă

Cei care au trimis mail echipei noastre de asistență cu problema primirii recompenselor în cadrul evenimentului omului de zăpadă vor primi o decoratiune de zăpadă cu aspectul celui de-al 5-lea nivel al aspectului (cel mai înalt).
Acesta decoratiune va include 50 HP și 17 VHP cu un nivel de calitate de 7.

Lista de dorinte a lui Moș Crăciun

Utilizatorii care nu au primit decoratiunea capitolului 5 și care ar fi trebuit să o primească, o vor primii cu un HP de 45, VHP de 15 și un nivel de calitate de 7.

Alte evenimente

Datorită problemelor din evenimentele din decembrie, am creat câteva pachete pe care le vom oferi tuturor jucătorilor. Acestea vor fi date pentru a vă oferi un start mai ușor la următorul eveniment și vă vor permite să obțineți o parte din recompensele activității la costuri și eforturi foarte mici. Aceste pachete includ lucruri precum Hrana SuperSuper Feeds, produse din alge marine și alte articole referitoare la fiecare eveniment. De asemenea, am inclus în unele pachete certificate care să vă ajute să vă activați mașinile agricole în anumite evenimente. Evenimentele care vor fi compensate sunt:

Fermierul Harnic Cooperativ terminat in 22 Decembrie

Salvarea Carasului Auriu terminat in 24 Decembrie

Dialogul de informatii ale jucătorului

Dialogul cu informații despre jucători a fost modificat și puteți vedea o versiune schita mai sus! Jucătorii aflați într-o coop vor vedea, de asemenea, mai multe opțiuni legate de coop. Acest ecran va fi afișat, de asemenea, când faceți clic pe numele unui alt jucător în clasament sau pe propriul coop, de exemplu. Credem că acest nou ecran este mult mai curat și va fi de acum un aspect consistent dacă vă uitați la propriul dvs. profil sau la profilul unui prieten!

Pescuit XP Bar

Bara de FPX, este afisata în prezent numai în meniul de pescuit al lui Oleg, va fi afișată și în zona de pescuit la mare adancime. Aceasta înseamnă că nu va mai trebui să comutați ferme doar pentru a afla cât de mult aveți FPX și cât de multe va mai trebuie să ajungeți la nivelul următor. Am adăugat această funcție din cauza unui r feedback direct de la jucători și sperăm că acum este mult mai ușor să vedeti unde vă aflați și cât de multe aveți nevoie pentru următorul nivel de pescuit!

Anul Nou Chinezesc

Este aproape din acel moment din an când cultura chineză sarbatoreste Anul sau Nou, si il vom sarbatorii de asemenea si in obisnuitul stil Big Farm! Cu această actualizare, vom adăuga niște recompense noi la evenimentul de Anul Nou Chinez pe care îl cunoașteți și îl iubiți. Am inclus, de asemenea, câteva modele noi de pavilioane pe care le credem că le veți iubi!

Și, bineînțeles, din moment ce anul acesta este Anul Cainelui, avem o decoratiune tematică pentru câini, care va fi atribuită în acest an celor care au reușit la eveniment.

Evenimentul în sine va avea aceleași reguli pe care le cunoașteți din anul trecut și dacă nu ați jucat anterior acest eveniment puteți găsi descrierea AICI.

Ziua îndragostiților

Vom avea, de asemenea, obișnuita  noastră căutare anual de Sf. Valentin! Recompensele de aici au fost actualizate puțin, dar evenimentul va avea din nou aceeași mecanică ca și anul trecut și veți fi însărcinat cu localizarea unor dulciuri  in jurul fermei dvs.

Modificarea cookie-urilor

De asemenea, vor apărea unele modificări ale modului în care modulele cookie sunt stocate de catre joc. Pentru mai multe detalii despre acestea  care puteți vedea acest post AICI. [Adăugați un link la anunțul despre cookie-urile postate luni]

Pe scurt, asigurați-vă că aveți atât o adresă de e-mail înregistrată pentru joc, cât și că ați notat parola  pentru a o  stoca într-un loc sigur. Dacă nu vă puteți reaminti parola și, de obicei, vă conectați automat la joc, este posibil să fie necesar să reintroduceți detaliile de conectare înainte ca această funcție să poată fi utilizată din nou. Pentru a evita acest lucru și a vă asigura că nu vă confruntați cu probleme, asigurați-vă că ați citit postul de mai sus în întregime.

Și asta este pentru această actualizare! Bucurați-vă de conținut și, ca întotdeauna, puteți discuta această actualizare în discuțiile aferente pe forum  AICI.
Toate cele bune,
Echipa voastra Big Farm
Post edited by BeoFarmer on
Sign In to comment.