Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Ştiri Concursuri Forum

Concurs Forum - Halloween -> Prima Parte

2»

Comentarii

  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    editat 22.10.2017
    Castigatorii sunt urmatorii:

    Kemal -> Primul Loc

    • Decoratiunea comunitatii foc de tabara CU FERICIRE SAT, oferita in premiera in aceasta comunitate
    • 5000 galbeni
    • 15 trifoi mic oriunde doriti voi si oricand (oferite din contul meu personal)

    Dany71772 -> Locul Doi

    • 5000 galbeni
    • 10 trifoi mic oriunde doriti voi si oricand (oferite din contul meu personal)

    Alinna4 -> Locul Trei

    • 3000 galbeni
    • 5 trifoi mic oriunde doriti voi si oricand (oferite din contul meu personal)

    Cristi si ferma & flori2007 -> Locurile 4 si 5

    • 2000 galbeni
    • 5 trifoi mic oriunde doriti voi si oricand (oferite din contul meu personal)

    Lua, Luizazanuta, GABRIELA, Andreea_diavoli, ->locurile 6 - 10

    • 1000 galbeni
    • 3 trifoi mic oriunde doriti voi si oricand (oferite din contul meu personal)

    Ambramburica -> Povestea Aleasa De Catre Echipa De Moderare Pentru Pachetul Special

    • 5000 galbeni
    • Decoratiunea comunitatii foc de tabara CU FERICIRE SAT, oferita in premiera in aceasta comunitate
    • 15 trifoi mic oriunde doriti voi si oricand (oferite din contul meu personal)
    6

    Vreau sa va multumesc tuturor pentru participarea la acest concurs! A fost un concurs fantastic, iar dupa cum probabil puteti observa, TOTI participantii au fost premiati, au fost 10 participari si 11 recompense (oferite 10)!

    Valabil pentru toti castigatorii:

    Recompensa in trifoi (sau sclipici, cum vreti voi sa ii ziceti) e oferita direct de mine oricand doriti voi. De aceea va rog sa imi trimiteti mesaj privat pe joc sau pe forum si sa imi spuneti unde doriti sa il pun. Puteti sa il cereti oricum doriti, tot trifoiul deodata sau doar cand e strict necesar (de exemplu zilnic cate un trifoi pe siloz,compost, moara, etc,). Daca trimiteti mesaj si nu raspund inseamna ca nu sunt online!

    Recompensa in galbeni si decoratiuni o sa ajunga luni sau marti deoarece aceste recompense nu sunt creditate de mine in mod direct, ci de catre un superior.

    Va multumim din nou pentru participare si felicitari pentru recompense! :)
    @kemal (RO1) @Dany71772 (RO1) @Alinna4 (RO1) @cristi si ferma (RO1) @flori2007 (RO1)  @Lua (RO1) @luizazanuta (RO1) @GABRlELA (RO1) @Andreea_diavoli (RO1) @Ambramburica (RO1)
  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    Recompensele au fost oferite


    Cei care inca nu au primit trifoi - va rog sa cereti, pana acum doar o persoana a cerut 
  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    editat 23.10.2017
    O mica problema:

    Decoratiunile o sa soseasca doar maine, azi au ajuns doar galbenii
    Post edited by BeoFarmer on
Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!