Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Probleme tehnice şi bug-uri

Premile individuale la oktober fest xxxxxx ?!?

Buna ziua!
Din cate stiu pana acum in istoria concursurilor GGS, cand au mai fost bug-uri s-au dat cel mult 2 decoratiuni in loc de 1.
La oktoberfest se pare ca sistemul a luat-o razna,
Eu inteleg ca avem jucatori pentru care dorinta de a castiga e mai mare decat orice ratiune economica (si nu am nimic personal cu ei, daca asta e palcerea lor) insa in momentul cand jocul o ia razna iar acest fapt ne afecteaza in mod negativ jocul nostru , trebuie ca cineva sa ia atitudine.
Nu am vazut ca moderatorul nostru sa deschida vreun topic in acest sens
Mergeti in ferma la juliette35 , pe gastro si o sa vedeti 9 decoratiuni cu prinde o rata care valoreaza 1350 puncte fericire normala si 175 fericire de sat
Bilirubina are si ea 4 decoratiuni, dar i nrealitate cine stie cate or fi castigat.
probabil si alti jucatoricare au depasit 15,5 milioane au multe decoratiuni din acestea duplicat in urma bug-ului
Vreau doar echitate si sanse egale pe joc!
Ma repet, nu am nimic cu lumea care baga multi bani in joc, dar premiul asta trebuie sa se castige 1 DATA, nu de n ori altfel noi ceilalti jucam degeaba daca permitem ca aceste buguri sa ramana necorectate.
Astept niste actiuni pertinente de raportare a lor din partea moderatorului!
O zi frumoasa

clinn @ ro 1
Retired since September 2020
Leader of "My time"

Comentarii

• Dany71772 (RO1)Dany71772 (RO1) RO1 Postări: 445
    Sunt de acord cu cele scrise de clinn, nu mi se pare normal sa se castige in acelasi event aceeasi decoratiune de 10 ori.
  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    Va fi raportata problema, insa cel mai probabil decoratiunile nu vor fi confiscate si vor ramane in continuare in fermele si inventarele jucatorilor.
  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    @clinn (RO1)

Raspuns oficial:

Recompensele de activitate Oktoberfest pot fi obtinute din nou si din nou si din nou...de oricate ori

Nu exista nici un fel de bug
Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!