Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Probleme tehnice şi bug-uri

Probleme la doc

Ana7144 (RO1)Ana7144 (RO1) RO1 Postări: 17
Buna ziua!Am si eu o problema cu docul,nu imi arata la gestionare barci decat Vas Skipjack,restul barcilor lipsesc,iar daca castig la Evenimentul lucratorului harnic,vreo barca nu o pot aseza.Sper sa rezolvati aceasta problema.Va multumesc anticipat!
Post edited by Ana7144 (RO1) on

Comentarii

  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    Salut @Ana7144 (RO1)

    Am vizitat regiunea ta de pescuit si am observat ca ai 14 vase Skipjack, adica numarul maxim de barci.

    In inventar ai un alt vas Skipjack, un vas Norfolk si un Trauler. Ele nu apar la gestionarea barcilor deoarece acele 3 barci sunt in inventar si nu poti sa le folosesti decat daca sunt construite. Daca de exemplu doresti sa apara Trauler-ul la gestionarea barcilor, trebuie sa demolezi una dintre vasele Skipjack pe care le ai iar apoi sa construiesti acel Trauler, dar cu atentie, sa il alegi pe cel din inventar, nu sa cumperi altul

     Dupa ce Trauler-ul e construit, o sa il poti echipa si trimite sa pescuiasca, si iti va aparea si la gestionarea barcilor.

    P.S: Am vazut ca ai Skipjack de nivel 1,2 si 3, demoleaza un skipjack de nivel 1
  • Ana7144 (RO1)Ana7144 (RO1) RO1 Postări: 17
    editat 28.08.2017
  • Ana7144 (RO1)Ana7144 (RO1) RO1 Postări: 17
    editat 28.08.2017
    Problema cu asezatul rezolvata,ce fac cu Gestionare barci?unde nu am decat Skipjack,acum nu ma deranjeaza nu am nivel sa cumpar Trauler,insa cand o sa am(la Craciun sper)nu le pot cumpara fiindca nu imi apar la Gestionare barci                                 
  • Ana7144 (RO1)Ana7144 (RO1) RO1 Postări: 17
    Asta e tot ce imi apare in Gestionare barci,scuze ca te stresez cu aceasta problema,stiu ca ai multe de rezolvat dar na,nu este vina mea.Oricum multumesc frumos pentru promptitudine!
  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    Cand o sa vrei si o sa poti sa cumperi Traulere cu dolari, demolezi din nou un vas Skipjack, apoi o sa poti cumpara un Trauler folosind dolari din gestionarea barcilor
  • tudor gheorghe (RO1)tudor gheorghe (RO1) RO1 Postări: 788
    dupa ce vei demola o barca si vei avea un loc liber iti va apare si optiunea de a cumpara si vei avea toate barcile disponibile cumparari !!!
     atita timp cit ai ocupate toate locurile la doc adica 14 nu mai ai si optiunea de cumparare !!
  • Ana7144 (RO1)Ana7144 (RO1) RO1 Postări: 17
    Multumesc frumos amândurora!

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier