Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Ştiri Secţiunea de discuţii la anunţurile oficiale

Discutii: Happy Hours si Festivalul Bon

13»

Comentarii

  • Dj_deea90Player (RO1)Dj_deea90Player (RO1) RO1 Postări: 899
    Se face sau  nu actualizarea, Beo? 
  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    Se face sau  nu actualizarea, Beo? 
    Care actualizare? 
  • Dj_deea90Player (RO1)Dj_deea90Player (RO1) RO1 Postări: 899
    Ne-a aparut pe ferme avertisment ca se vor face lucrari de mentenanta...sau cum le zice. Se mai opreste jocul?
  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    Citeste in stiri de la moderatori
  • Dj_deea90Player (RO1)Dj_deea90Player (RO1) RO1 Postări: 899
    La cat de hotarati au fost, ba ca se face, ba ca nu...ma asteptam sa mai postezi ceva cum ca se face, totusi, azi 
    In fine, spor la ferme!
  • SPYSPY Postări: 41
    Macar sa ne dea un cadou 
  • Buna.

    Ieri, 21.08.2017, m-am logat la toate intervalele corespunzatoare Happy Hour pentru a obtine bonusul. De dimineata am observat ca nu aparuse, iar dupa ce a aparut mi-a dat pentru logarea de la 12:00 bonusul pentru dimineata, iar pentru logarea de seara am primit bonusul de la 12:00 .

    Cum as putea sa-mi obtin bonusul de 80%? Valabil pentru mai multe conturi din cooperativa, aceeasi problema.


    Multumesc,

    Ginetta

  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    Salut,

    Va fi astazi o oprire de server pentru remedierea acestui lucru
  • syby (RO1)syby (RO1) RO1 Postări: 103
    Beo, stiu ca esti si tu la fel de suparat ca noi dar, esti singurul care ne poate tine la curent cu lucrarile GGS-lui...
  • Ana7144 (RO1)Ana7144 (RO1) RO1 Postări: 17
     La fel am patit si eu ieri cu bonusul Happy Hour ,sper sa rezolvati ca nu e corect deloc.
  • syby (RO1)syby (RO1) RO1 Postări: 103
    In momentul asta lucrez la ferma si Happy Hours nu e bifata
  • La 7 si 12 ati intrat?
  • IULYAN2120 (RO1)IULYAN2120 (RO1) RO1 Postări: 88
    Foart frumos boster cu 200%  la misiuni pacat ca doar arta nu are si efect la evenimente ..... ce de azi de ex .... nu fuctioneaza ....
  • cvg9 (RO1)cvg9 (RO1) Postări: 421
    Tu ai la misiuni? Eu am artificii si la mine chiar au functionat. Am reusit sa iau deco de la ciuperci si mai aveam de adunat vreo 9.000 de fluturasi.
  • IULYAN2120 (RO1)IULYAN2120 (RO1) RO1 Postări: 88
    la evenimentu acela cu timp nu merge artificile

    de ex tipmul pentru basme si restu .......

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier