Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Comunitate Discutii generale & Subiecte interesante

Poveste " Ella.." - Discutii

 Salut ,

   Aici este topicul in care puteti discuta despre noua poveste aparuta pe Forum!
  

Comentarii

  • In intervalul 26-07-2017 - 31-07-2017 voi fi la mare , iar "Ella. . . " - Sezonul 1 nu va mai putea fi continuata timp de o saptamana. Dar pe 1 August "Ella . . . " - Sezonul 1 va continua
  • daniel fermier (RO1)daniel fermier (RO1) RO1 Postări: 546
    Pfff..ce veste trista...
  • Pfff..ce veste trista...
        Iti place povestea?
  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    editat 23.07.2017
    Nu stiu de el dar eu unul o ador :heart:

    Inca imi amintesc cum in urma cu multi ani erau vreo 3-5 jucatori pe empire care scriau povesti si erau foarte frumoase si interesante
    Dar iti sugerez sa deschizi alt subiect pentru fiecare parte a povestii, iar numele personajelor sa le scrii ingrosate, iar in loc de "eu" sa scrii numele personajului
    Exemplu:
    Blablablablabla1: text text text text text
    Blablablablabla2: text text text text text
    Blablablablabla3: text text text text text

    Muult succeees, poate ma apuc si eu de facut povesti intr-o zi :p  
  • Dj_deea90Player (RO1)Dj_deea90Player (RO1) RO1 Postări: 899
    Oh, Doamne, nu...
    E si asa  obositor forumul fara subiecte pentru fiecare capitol...fie-va mila!
  • Oh, Doamne, nu...
    E si asa  obositor forumul fara subiecte pentru fiecare capitol...fie-va mila!
        Si-asa n-aveam de gand...
  • BlackAna5 (RO1)BlackAna5 (RO1) Postări: 932
    E frumoasa povestea <3
  • Am cateva intrebari! Cine a fost atent la poveste va sti sa raspunda corect la ele. Primul care raspunde corect la toate intrebarile primeste un premiu.

        Premiu : Sclipici ( cantitate surpriza :o)

      a) Care credeti ca sunt toate personajele negative?
      b) Cine este Michael?
      c) Cand Sofia ii duce pe cei 3 la spitalul 700 Com'sa , unde se gandeste Clara , care nu a renuntat la faptul ca Sofia ar putea fi Amanda , ca o sa-i duca?
      d) De unde vine Sofia?
      e) Amanda era pastorita?
     

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier