Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Probleme tehnice şi bug-uri

frumos hotfix

nu am primit recompensa cu dragonul pentru top 500

Comentarii

  • cvg9 (RO1)cvg9 (RO1) Postări: 421
    S-a dat o amarata de deco cu fericire 13, si s-au luat o groaza de puncte.Eu nu sunt sigura ca punctele alea pe care mi le-au luat chiar erau de la provocari ... Antrenasem caii cu Tessa, Lester si George inainte si acum nu am prea reusit sa ii inving :(. Corect era sa ne lase punctajul asa cum era, pentru ca nu era vina noastra. Trebuiau sa isi asume greselile.
  • Dany71772 (RO1)Dany71772 (RO1) RO1 Postări: 445
    editat 12.07.2017
    eu nu am primit dragonul:(((((
    si e corect ca le-au luat e singurul lucru de apreciat, sunt suparati doar cei care au scazut pe rank:)
    fiindca oricum se fac la cai recompensele in zilele ramase zic eu
  • IULYAN2120 (RO1)IULYAN2120 (RO1) RO1 Postări: 88
    Salutare in legatura cu hot fix forte frumos de ce nu a scazut la toata lumea asa cum era corect  ! ! ! am si poze cu dovezi poze sunt facut de pe telefon ! !

    Aceasta poza e inainte de hot fix uitativa la filip07 care are 425,885
    Iar aceasta e dupa ! exact dup hot fix  lui filip07 ia scazut doar 16.772 pe bune ia mai faceti verificari odata !







  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    Filip a bagat o caruta de gold, el nu a profitat de bug ca restul, deci el e acolo pe merit!
  • IULYAN2120 (RO1)IULYAN2120 (RO1) RO1 Postări: 88
    da sigu vreu dovada
  • IULYAN2120 (RO1)IULYAN2120 (RO1) RO1 Postări: 88
    si inca ceva mai am o dovada care e de pe intrenational  nu am si poza de inainte ci ce din prezent !

    Cum se face ca pe international cel de pe locul 1 are doar 132,525
  • IULYAN2120 (RO1)IULYAN2120 (RO1) RO1 Postări: 88
    si inainte avea vro 600.000 nu mai stiu exact dar avea peste 600
  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    E simplu: ala de pe inter nu a bagat atatia bani 

    Ce dovada vrei sa iti dau ca a bagat filip bani in event?Dai mesaj la om si intreaba, eu nu pot sa iti ofer dovezi, dar stiu ca a folosit gold pentru ca a fost pentru scurt timp in cooperativa in care ma aflu si eu
  • IULYAN2120 (RO1)IULYAN2120 (RO1) RO1 Postări: 88
    BeoFarmer a zis:
    E simplu: ala de pe inter nu a bagat atatia bani 

    Ce dovada vrei sa iti dau ca a bagat filip bani in event?Dai mesaj la om si intreaba, eu nu pot sa iti ofer dovezi, dar stiu ca a folosit gold pentru ca a fost pentru scurt timp in cooperativa in care ma aflu si eu
    si de ce ar baga atatia bani in acest joc !! !  nu zic ca nu ca si eu am luat gold  dar nu prea exagerat !
  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    BeoFarmer a zis:
    E simplu: ala de pe inter nu a bagat atatia bani 

    Ce dovada vrei sa iti dau ca a bagat filip bani in event?Dai mesaj la om si intreaba, eu nu pot sa iti ofer dovezi, dar stiu ca a folosit gold pentru ca a fost pentru scurt timp in cooperativa in care ma aflu si eu
    si de ce ar baga atatia bani in acest joc !! !  nu zic ca nu ca si eu am luat gold  dar nu prea exagerat !
    asta e treaba lui, fiecare isi arunca banii pe ce doreste
  • Dany71772 (RO1)Dany71772 (RO1) RO1 Postări: 445
    editat 13.07.2017
    e singurul event la care ma bucur ca se baga bani, iar unii oameni trebuie sa fie egoisti, cred eu, ca sa caute noduri in papura in loc sa ajute sau sa munceasca mai mult deoarece doar 3 servere primesc deco cu fericire sat mai mult decat suficeinta in stadiul in care suntem cu dezvoltarile
  • IULYAN2120 (RO1)IULYAN2120 (RO1) RO1 Postări: 88
    editat 13.07.2017
    e singurul event la care ma bucur ca se baga bani, iar unii oameni trebuie sa fie egoisti, cred eu, ca sa caute noduri in papura in loc sa ajute sau sa munceasca mai mult deoarece doar 3 servere primesc deco cu fericire sat mai mult decat suficeinta in stadiul in care suntem cu dezvoltarile
    eu nu caut nod in papura am zis cum de a facut asa de multe puncte stiu ca ieri al fost la negusto u bosst de +200% la campinonatul mondial ! ! dar costa 13.000 de gold ....
  • Dany71772 (RO1)Dany71772 (RO1) RO1 Postări: 445

    eu nu caut nod in papura am zis cum de a facut asa de multe puncte stiu ca ieri al fost la negusto u bosst de +200% la campinonatul mondial ! ! dar costa 13.000 de gold ....
    daca te consoleaza cu ceva pentru mine e la fel de mult ca si pentru tine(daca nu ai folosit niciodata cardul), dar pentru restul acel gold reprezinta pentru ei ca pentru noi goldul cand trecem de la un nivel la altul :)
  • cvg9 (RO1)cvg9 (RO1) Postări: 421
    Hotfix-ul de azi pentru ce e, mai recupereaza niste puncta pentru ca au fost prea generosi?
  • Dany71772 (RO1)Dany71772 (RO1) RO1 Postări: 445
    a fost pentru cei care nu au primit recompensa sau jetoanele inapoi de la shinkey cand s-a intrerupt eventul sau ceva de genul, sper sa nu gresesc si precizez ca eu tot nu am primit nimic

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier