Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Comunitate Jucătorii se prezintă

Cum sa furi o cooperativa...Coldrex007 - poate deschide o scoala de predare .

camy (RO1)camy (RO1) RO1 Postări: 38
editat 27.06.2017 în Jucătorii se prezintă
S-a intamplat ca  intr-o seara seful si fondatorul cooperativei  fl3ryn ... sa hotarasca ca ar fi bine sa ne unim 2 cooperative ...si fara sa asculte de noi,,(astia nesemnificativi ..muncitori necalificati'')sa dea sefia si sa faca marea unire.Cat crede-ti ca a durat fericirea?fix cateva zile ..pana cand Coldrex007  si-a dat arama pe fata ....si ghiciti .....URA...A INVINS ...VENDETA DE DEMULT A FOST REGLATA ....SI FERMA VISELOR A INTRAT PE MANA EI .(sa rectific un oare ..care cont mititel...piuretzel ,,,si sa nu uitam conturile...prietene ...care la nevoie  se cunoasc..Rusine sa iti fie Carmen ,,,rusine ca ai lovit in oameni care jucau cinstit si nu furau de la nimeni conturi...Stiu drama mea Carmen alias coldrex007 ...nu ma ridic la nivelul tau de inteligenta.....probabil nimeni nu se ridica ...dar crede-ma nu stiu daca ai ani  cata scoala am eu..dar cand scri intinsa ...este mai greu si uneori poate parea ca esti ,,agramat''poate ca sunt si Florin la fel ...dar ce sa vezi ai furat de la niste agramati.

Post edited by camy (RO1) on

Comentarii

  • balauru5 (RO1)balauru5 (RO1) RO1 Postări: 171
    daca seful vostru a vrut sa va imperecheati  cooperativele  ce sa faci acum
  • dicu isabela (RO1)dicu isabela (RO1) RO1 Postări: 204
    buna :)
    Camy  ma facusi curioasa :) si alergai repede sa vad cum coldrex este la sefia cooperativei ferma viselor ...
    dar naa fiecare era la locul lui ... mai putin catalinsimaria care i in crop shop ...deci nu pricepui nimic ...
    mai incearca o data :)
  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    Subiectul e de acum un an.

    Inchis. 
Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!