Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Ştiri Secţiunea de discuţii la anunţurile oficiale

Scoala Shinkei - Suijaku

Salut,


Asteptam parerile dvs. cu privire la eveniment
«13

Comentarii

  • Monedele rosii se pot lua numai contra galbeni sau mai poti si altcumva?

  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    Monedele rosii se pot lua numai contra galbeni sau mai poti si altcumva?

    Pica pe parcele la fel ca jetoanele de la roata norocului

    Parerea mea despre event: o porcarie  :/


    Vreau doar sa vad cat de negativ e feedback-ul acestei comunitati ca sa il pot transmite o:)
  • CyberJohn (RO1)CyberJohn (RO1) RO1 Postări: 643
    eu nu inteleg ce trebuie facut?


  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    Dai pe incepe, incerci norcul cu prima tura, apoi daca vrei sa mai joci la event dai gold  :(:/
  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    Aaaaaaaaa

    Din cauza lui @Marowit am zis o tampenie -_-

    Deci dragilor, fuku alea doar pe gold, ca nici pe parcele nu pica :(
  • CyberJohn (RO1)CyberJohn (RO1) RO1 Postări: 643
    o porcarie de eveniment.
  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    o porcarie de eveniment.
    Sunt de acord cu tine :+1:
  • Ce porcarie....
  • daniel fermier (RO1)daniel fermier (RO1) RO1 Postări: 546
    ok... deci astia vor vacante scumpe si vor sa le platim noi.... alta explicatie nu gasesc de au facut kktul asta de event...deja incep sa ne OBLIGE sa jucam cu gold la eventuri.... sa si le ............. tina pt ei :angry:
  • syby (RO1)syby (RO1) RO1 Postări: 103
    de acord...o porcarie
  • GABRlELA (RO1)GABRlELA (RO1) RO1 Postări: 77
    Am asteptat cu nerabdare evenimentul... dar sunt total dezamagita... :(

    Ne-au dat pe tava autorizatia la palnia pescarului... ca sa chetuim galbenii aici.. :( 
    Plus ca premiile... nu se compara cu galbenii pe care ar trebui sa ii investesti....
    Dislike, GGS!
  • BlackAna5 (RO1)BlackAna5 (RO1) Postări: 932
    Nu e drept
     daca ar mai fi si alte ,etode de a castiga acele jetoane rosii.........ar fi altfel
  • yourdreams132 (RO1)yourdreams132 (RO1) RO1 Postări: 27
    Pentru a ne  face sa stam cat mai mult pe  joc, incearca sa aduca noutati... dar acest event e  cea mai nereusita noutate,
    Tot  combina diverse jocuri cu ferma, doar pentru a mai stoarce ceva  bani de la jucatori, iar premiile sunt minuscule ca de obicei
    De ce au trebuit sa aduca mahjong si aici? Daca imi doresc  sa joc asa ceva, in nici un caz nu-l joc la ferma
    Imi doresc sa ma joc la  ferma, cu tot ce tine de specificul fermei, nu  vreau lucruri imprumutate, nu vreau alte jocuri combinate aici
  • BlackAna5 (RO1)BlackAna5 (RO1) Postări: 932
    Da.........
  • GABRlELA (RO1)GABRlELA (RO1) RO1 Postări: 77
    Pentru a ne  face sa stam cat mai mult pe  joc, incearca sa aduca noutati... dar acest event e  cea mai nereusita noutate,
    Tot  combina diverse jocuri cu ferma, doar pentru a mai stoarce ceva  bani de la jucatori, iar premiile sunt minuscule ca de obicei
    De ce au trebuit sa aduca mahjong si aici? Daca imi doresc  sa joc asa ceva, in nici un caz nu-l joc la ferma
    Imi doresc sa ma joc la  ferma, cu tot ce tine de specificul fermei, nu  vreau lucruri imprumutate, nu vreau alte jocuri combinate aici
    Macar daca il faceau cum trebuia... sa apara prima data pozitia elementelor, dupa care sa incerci sa tii minte cat mai multe.. ca asa la ghici... nu e nicio treaba :(
  • Dany71772 (RO1)Dany71772 (RO1) RO1 Postări: 445
    evenimente ca acesta imi amintesc de ce unele jocuri raman cu 30 jucatori pe server, si de ce toti jucatorii care nu baga  bani renunta la ele
    din punctul meu de vedere este o politica buna daca vor sa ajunga in stadiul precizat mai sus, daca nu ar trebui anulat evenimentul pentru totdeauna, sa nu se mai faca nici unul asemanator sau sa schimbe politica de obtinere a jetoanelor
  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    E o idee buna @GABRlELA (RO1), toata lumea ar fi invatat sa foloseasca lightshot  :p
  • daniel fermier (RO1)daniel fermier (RO1) RO1 Postări: 546
    Daca nu vor sa schimbe cu totul evenimentul... pot sa schimbe metoda de plata pt jetoane..sa ceara 56mil dolari pt 200 jetoane, 100 mil pt 500 jetoane.. si tot ar fi bine. ACum dolari avem cu totii de la pescuit.

  • Nu toti... eu inca n-am deblocat docul :(

    Stiti de ce au bagat porcaria asta de scoala?

      A venit vara , iar oamenii incep sa mearga la mare. GGS vrea o vacanta de lux cand or fi in concediu cu hotele de 5 stele , statiuni bune si scumpe , mai bune ca Mamaia , care este cea mai scumpa statiune din Romania si muulti oameni vin acolo sa-si faca vacanta , palarii , prosoape de plaja si tot ce-ti mai trebuie cu o calitate de 5 stele....toate scumpe. Poate GGS sunt aproape milionari cu banii castigati din achizitii ale altor jucatori , dar pe aia cica ii pastreaza pentru ,,Urgente" si vor alti bani pt vacanta. De aia au bagat tampenia asta de scoala , sa ne faca sa cumparam galbeni pt vacanta lor. E ca si cum le-am plati vacanta lor! iar cand vor fi ,,urgente" nu cheltuie milionul nostru de ron , zic milionul nostru pentru ca noi le-am dat milionul  facand achizitii , care deja are praf pe el. Nuuu , pentru acea urgenta fac o alta porcarie care poarta numele de ,,eveniment" si tot asa pana cand devin miliardari datorita noua. Unii isi cheltuie 800 de lei , toata averea lor , iar ei pastreaza banii si tu ce ai castigat? Nimic! Galbenii , dar aia sunt pe un joc , in realitate doar am dat. Nimic castigat!
       Vi se pare corect?

  • Mika40 (RO1)Mika40 (RO1) RO1 Postări: 75
    editat 27.06.2017
    BeoFarmer a zis:
    Aaaaaaaaa

    Din cauza lui @Marowit am zis o tampenie -_-

    Deci dragilor, fuku alea doar pe gold, ca nici pe parcele nu pica :(
    Ma miram sa pice...ca din cat culesesm azi nu picase nimic si credeam ca e bug:))
    Spuneau ca e joc de memorie...nu are nicio legatura cu memoria ci cu norocul, cu mersul la ghici, pe bajbaite...Daca vroiau memorie, atunci trebuia sa vedem mai intai asezarea cartilor...
    Oricum....INGROZITOR EVENIMENT!
  • BlackAna5 (RO1)BlackAna5 (RO1) Postări: 932
    parca jucam la pacanele
  • Dany71772 (RO1)Dany71772 (RO1) RO1 Postări: 445
    Intotdeauna Big Farm a fost un joc care a dat sanse egale tuturor jucatorilor indiferent daca aveau gold sau nu si de aceea jocul a fost si inca este foarte apreciat de o multime de oameni din intreaga lume
    S-a inceput cu evenimente la care se pot lua primele 5 locuri doar cu gold in loc sa se dea recompense la toti la fel spre exemplu "la pragul de 1.500.000 puncte toata lumea primeste acest premiu", tot in cadrul acestor evenimente s-a facut o imparteala in functie de nivele jucatorilor dar cu aceeasi recompensa astfel ca un jucator de level 50 lua aceleasi recompense cu unul de 200 daca erau in primii 5 jucatori pe grupa lor, iar un jucator de nivel 60 care avea acelasi numar de puncte cu cel de nivel 50 nu avea nicio sansa deoarece el era in grupa cu cel de 200.
    Acesta a fost inceputul si acum se continua cu evenimente la care poti participa doar pe gold, sa nu mai amintesc ca exista un mini eveniment cu Lester care apare doar la unii jucatori, si eu cred ca apare la cei care baga multi bani in joc deoarece Marowit a spus ca sunt aceleasi conditii pentru toti dar nu are voie sa le divulge.
    Va rugam, vrem aceeasi politica care exista inainte de campionat, de insule, de siloz si anume:"Poti fi numarul 1 si fara gold", nu o schimabati incet,  fiindca cu timpul va fi un joc ca toate celelalte, iar comunitate Big Farm isi doreste un joc diferit.
  • Lua (RO1)Lua (RO1) Postări: 67
    Mai bine nu faceau acest event.Este o mare porcarie ! Nu merita sa stricam asa de mult gold, pentru premii asa de slabe!  :(
  • PlayerDana28 (RO1)PlayerDana28 (RO1) RO1 Postări: 140
    Nu imi vine sa cred ce eveniment! Cred ca a fost o eroare cand l-au conceput, nu au realizat nici ei ce a iesit.
  • flori2007 (RO1)flori2007 (RO1) Postări: 131
    editat 27.06.2017
    I se spune joc de memorie ... dar in afara de butonul de gold sa memorez unde ii este locul nu am ce memora :((
    Reclama potrivita pentru event trebuia sa fie ceva de genul:
          "Ai multi bani pe card ? cheltuie aici fara numar ! Rasplata oricum nu merita dar macar ai curatat cardul !!! "
  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    In toate comunitatiile parerile despre acest eveniment sunt negative.

    Cine doreste poate sa isi mai exprime opinia despre event, sau faca propuneri pentru imbunatatirea lui, voi transmite totul mai departe :)
  • Mutzy (RO1)Mutzy (RO1) RO1 Postări: 358
    Evenimentul este „ALBA-NEAGRA” GGS-ista. (((( Sunt dezamagita dar pot sa fac abstractie de el. 
  • yourdreams132 (RO1)yourdreams132 (RO1) RO1 Postări: 27
    Am sperat ca dupa aceasta remediere rapida vom avea acces mai usor  la monezile de la event... dar de  fapt au marit pretul lor la magazin :)
    Buna tactica...
    Un event la care ma voi uita  2 zile, interminabile
  • daniel fermier (RO1)daniel fermier (RO1) RO1 Postări: 546
    Si la ce sectii se da jetoane?:)))
  • Mutzy (RO1)Mutzy (RO1) RO1 Postări: 358
    Dupa „remedierea” asta nu mai pot sa deschid evenimentul (( Din lac in put...

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier