Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Cooperative Cooperativele caută membri

Cooperativa BLACK ANGELS cauta jucatori .

<3 Aceasta cooperativa cauta colegi seriosi care au chef de un joc relaxant. :D Va asteptam sa va inscrieti in aceasta cooperativa respectand cerintele membrilor.  :)

Comentarii

  • carm123 (RO1)carm123 (RO1) Postări: 57
    Am eliberat cooperativa de jucatorii care au ocupat locul timp de 2 luni si au depus efortul de a se realiza pe spinarea mea, acestia realizand 0,00 activitati in toate domeniile.. Asa ca sunt locuri pentru 7 jucatori harnici, iar cei care se numara printre acestia, pot sa adere la cooperativa mea. Multumim.
  • carm123 (RO1)carm123 (RO1) Postări: 57
    Mai bine lucru singura si in liniste decat sa imi bat capul cu jucatori care se inscriu de dragul de a sta pe dreapta si sa doarma.
  • carm123 (RO1)carm123 (RO1) Postări: 57
    editat 27.06.2017
    :* Ca dovada ca nu se doarme in aceasta cooperativa formata, este atasata imaginea urmatoare, este fiebinte , proaspat castigata si se raceste foarte greu.  o:)
    :D Cine doreste sa vina in cooperativa mea poate sa adere , cu cea mai mare incredere, va primi sprijin si tot ajutorul cuvenit , daca imi demonstreaza ca este un jucator harnic. <3 
    Am nevoie de mult gold, pentru asta lupt sa castig.

  • carm123 (RO1)carm123 (RO1) Postări: 57
    editat 29.06.2017
    :* Ca dovada ca nu se doarme in aceasta cooperativa formata, este atasata imaginea urmatoare, este fiebinte , proaspat castigata si se raceste foarte greu.  o:)
    :D Cine doreste sa vina in cooperativa mea poate sa adere , cu cea mai mare incredere, va primi sprijin si tot ajutorul cuvenit , daca imi demonstreaza ca este un jucator harnic. <3 
    Am nevoie de mult gold, pentru asta lupt sa castig.

    :* Am primit spamuri la toate postarile mele, multumesc pentru aceasta bunatate de abuz-uri primite >:) . Unii jucatori in loc sa se realizeze corect si sa ma i-a ca exemplu de realizare pentru fermele lor :/ , ii rod invidia :s si gelozia :# , dar mai si fumega ca o locomotiva pe aburi, ;) ca o fata ii poate invinge numai prin simplu fapt de a fi corecta. <3 Felicitarile mele, asa sa faceti in continuare , ca va realizati rapid o:) .
    :D Sper sa primesc si de data asta spam sau rade..... :o
    Un jucator activ mereu mi-a transmis o sugestie: "daniel fermier (RO1) a zis: Daca vrei sa urci, munceste! " acesta idee am aplicat-o, ca dovada sunt unele realizari, dar unii colegi jucatori activi sau inactivi nu le-a convenit ideea si sunt in stare sa faca orice numai sa le fie bine numai lor.
     o:) Multumesc Daniel, ai fost un dulce <3 .

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier