Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Probleme tehnice şi bug-uri

probleme roata norocului

cum se poate ca la 9 jackpoturi consecutive sa primesc doar humus din alge?

Comentarii

  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    cum se poate ca la 9 jackpoturi consecutive sa primesc doar humus din alge?
    NOROCOSULE!

    Eu vreau din aia da nu imi vine numai din 2-3 jackpoturi, in rest vin floarea soarelui si autorizatii de aur 
    :) 
  • BeoFarmer a zis:
    cum se poate ca la 9 jackpoturi consecutive sa primesc doar humus din alge?
    NOROCOSULE!

    Eu vreau din aia da nu imi vine numai din 2-3 jackpoturi, in rest vin floarea soarelui si autorizatii de aur 
    :) 

    Serios,Beo , pe bune ??autorizatii de aur ?? vai , ce rau imi pare ptr tine   ((( Stiu ca esti inca un nivel , hai sa zicem micut, dar totusi  , esti moderator . 
    Niste  meditatii de la clinn se impun de urgenta, si chiar daca vei afla ca un humus  costa 990 gold, la oferta  pe care cred  ca o ai si tu acum  afisata  , vei realiza ca e mai buna  o autorizatie / roata de obicei iti da un humus .
    Sau poate era o fina ironie la adresa lui Daniel .....
    Ceea ce primesti tu  ca si moderator din partea GGS nu se compara cu noi jucatorii de rand - dolari , gold ,roata , PR , dar eu personal nu iti acceptam acest raspuns !!!!!!!!!!!
  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    Da, eu deobicei primesc 3 sau 4 humus cand imi cade, deci mai mult imi convine 3-4 humus decat o autorizatie 
  • Dany71772 (RO1)Dany71772 (RO1) RO1 Postări: 445
    oricând as face schimb cu tine beo la premii chiar m-ar multumi mai mult autorizatiile, si aburii se arunca in ochii - sau a unor jucatori noi, chiar daca esti moderator
    BeoFarmer a zis:
    cum se poate ca la 9 jackpoturi consecutive sa primesc doar humus din alge?
    NOROCOSULE!

    Eu vreau din aia da nu imi vine numai din 2-3 jackpoturi, in rest vin floarea soarelui si autorizatii de aur 
    :) 

    nu se potriveste raspunsul cu stilul afisat pana acum pe forum ;)
  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    editat 30.03.2017
    oricând as face schimb cu tine beo la premii chiar m-ar multumi mai mult autorizatiile, si aburii se arunca in ochii - sau a unor jucatori noi, chiar daca esti moderator
    BeoFarmer a zis:
    cum se poate ca la 9 jackpoturi consecutive sa primesc doar humus din alge?
    NOROCOSULE!

    Eu vreau din aia da nu imi vine numai din 2-3 jackpoturi, in rest vin floarea soarelui si autorizatii de aur 
    :) 

    nu se potriveste raspunsul cu stilul afisat pana acum pe forum ;)
    Fiecare cu ce are nevoie, adica de exemplu daca eu am destul gold e normal sa mi se para mai ok humus din alge decat o autorizatie,nu?



    nu se potriveste raspunsul cu stilul afisat pana acum pe forum ;)


    Asta poate pentru faptul ca a fost prima postare in calitate de jucator, nu de moderator ;)

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier