Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Cooperative Locul de întâlnire al cooperativelor

Felicitari !!! XD

Felicitari Castigatoarei care a reusit sa castige o ratarie de lux in competitia care tocmai s-a incheiat :)))

Cine credea ca veti reusi vreodata.. :P Mai ales ca ati jucat pe 40%.... si cu toate astea a fost o dif uriasa fata de locul 2

Poza e facuta inainte de final (scuzati calitatea, era noapte :))))) )

Sper sa apucati sa luati cat mai multe! Doar le meritati!                ? ;)

@TLC / @AndreeaOana


Comentarii

  • ElJuli (RO1)ElJuli (RO1) Postări: 6
    editat 08.02.2017
    Cel putin au avut curajul sa incerce, spre deosebire de altii care doar latra...

    Si nu te mira cand iti scriu, doar stii bine ce pot face chiar daca numai joc de mai bine de o luna. 
    Tu si echipa ta minune mai aveti de invatat multe, foarte multe, dar primul lucru care trebuie sa il invatati e sa ii respectati pe cei din jur indiferent de cine sunt si ce au facut, si capra vecinului las-o acolo ca nu-ti da tie de mancare. 

    Transmitele la toti salutarile mele exceptandu-te pe tine si pe clinn.  Majoritatea sunt oameni foarte buni. 

    PS: un detaliu frumos, iti place la ei in cooperativa nu? asa ca numai acuzati pe altii ca va spioneaza, sau ce cuvant folositi voi. Ce sa va spioneze? pprostia voastra omeneasca? Ion Creanga saracul a incercat tot ce a putut sa o scrie cat mai bine, voi...o redefiniti.
  • daniel fermier (RO1)daniel fermier (RO1) RO1 Postări: 546
    Cel putin au avut curajul sa incerce, spre deosebire de altii care doar latra...

    Si nu te mira cand iti scriu, doar stii bine ce pot face chiar daca numai joc de mai bine de o luna. 
    Tu si echipa ta minune mai aveti de invatat multe, foarte multe, dar primul lucru care trebuie sa il invatati e sa ii respectati pe cei din jur indiferent de cine sunt si ce au facut, si capra vecinului las-o acolo ca nu-ti da tie de mancare. 

    Transmitele la toti salutarile mele exceptandu-te pe tine si pe clinn.  Majoritatea sunt oameni foarte buni. 

    PS: un detaliu frumos, iti place la ei in cooperativa nu? asa ca numai acuzati pe altii ca va spioneaza, sau ce cuvant folositi voi. Ce sa va spioneze? pprostia voastra omeneasca? Ion Creanga saracul a incercat tot ce a putut sa o scrie cat mai bine, voi...o redefiniti.


    Eu zic sa nu te lauzi aici cu ce poti TU face.. ca cine stie.. ;)

    Tu ,sau voi vorbiti de respect? mai lasa-ma cu asta.. vrei sa iti dau linkul cu subiectul in care am postat mesajele de la mr Lorenzo???? poate ai uitat....

     Pai nu eu eram clinn? sau eu eram un cont de a lui clinn? :)) sau si voi ati uitat ce ati tot zis ca sa intoarceti lumea impotriva cropului si sa scapati voi nevinovati?

    Da ,cei din crop sunt niste OAMENI minunati, spre deosebire de Castigatoarea. (oameni, nu conturi) Doar nu vreti sa-i luati si pe ei la voi? Cred ca nu va ajung locurile.. zic sa trimiteti cerere la GGS sa puna nr de locuri nelimitate in coop, poate or sa va asculte, doar sunt mai mult decat multumiti de banii vostrii.

    E f frumos la ei in cooperativa :)) Tie cum ti se pare? ai putea sa trimiti tu un mesaj de cooperativa sa ii saluti.. dar ai muncit mult sa iti bagi conturi la ei si alte coop de top;; nu o sa te dai de gol pt atat :))

    Saracul Ion Creanga..  pe langa voi toti sunt saraci :))) Cred ca nu i-ati prea inteles scrierile.. sau ati inteles ca e bine sa fiti ca ceea ceea ce el critica? ;) Sunt sigur ca ai putea sa vorbesti mult despre prostie.. la cati bani ai bagat intr un joc online doar ca sa nu lasi pe altii sa ia locul 1 la resp eveniment..


    Preferam sa raspunda un cont din Castigatoarea.. pe care joaca altcineva decat Iulian (il cunosti ,nu? sper ca nu e si numele fals :))) ) Doar domnul mutlei are alte treburi.. cum ar fii sa se gandeasca cate milioane de gold ii face cadou Dyanei de Valentine;s Day :)))




  • ElJuli (RO1)ElJuli (RO1) Postări: 6
    editat 08.02.2017
    Rasp eu si stii dc?

    Pt ca ei nu vb cu oameni idioti ca tine, eu poate sunt idiot, si iti raspund tie doar suntem la fel, si te inteleg perfect, iti inteleg frustrarea, dar asta e, eu muncesc mai destept pt niste banuti mai multi, asta inseamna sa inveti si sa nu bei cerneala. Asa ca sfatul meu e sa il recitesti pe Creanga.

    Mah fii atent aici, daca stii si tu putina informatica, ai putea face minuni ca mine, eu nu bag gold cu nemiluita, defapt nimeni nu o face. Au un pattern(sablon pt tine) dupa care ei pot juca si castiga pcte, calcule. Stii ce sunt alea? Clinn stie, el face multe si spre surprinderea mea le face bine uneori. 
    Asa ca ai de la cine invata matematica, Lb romana de la Creanga, mai lipseste Tepes cu istoria si esti complet. 

    Si pt ca si ceilalti din jocul asta de kkt, sa invatati un lucru: Eu si Dya suntem prieteni f buni, si relatia noastra nu ii intereseaza pe nimeni, nici pe tine si nici pe clinn, si pe nimeni. Nu te intereseaza pe tine viata mea privata pt ca nici nu stii cine sunt si unde sunt, si nu o sa stii, o sa fii in continuare invidiosul care scrie doar ca sa se afle in treaba. 

    Si daca arati ca ai acel respect, numai spune despre anumite persoane lucruri care nu le stii, "Fii domn chiar daca iti vine greu".
    E un joc, si limiteaza-te la el, nu intrece masura.
  • daniel fermier (RO1)daniel fermier (RO1) RO1 Postări: 546
    editat 08.02.2017
    Rasp eu si stii dc?

    Pt ca ei nu vb cu oameni idioti ca tine, eu poate sunt idiot, si iti raspund tie doar suntem la fel, si te inteleg perfect, iti inteleg frustrarea, dar asta e, eu muncesc mai destept pt niste banuti mai multi, asta inseamna sa inveti si sa nu bei cerneala. Asa ca sfatul meu e sa il recitesti pe Creanga.

    Mah fii atent aici, daca stii si tu putina informatica, ai putea face minuni ca mine, eu nu bag gold cu nemiluita, defapt nimeni nu o face. Au un pattern(sablon pt tine) dupa care ei pot juca si castiga pcte, calcule. Stii ce sunt alea? Clinn stie, el face multe si spre surprinderea mea le face bine uneori. 
    Asa ca ai de la cine invata matematica, Lb romana de la Creanga, mai lipseste Tepes cu istoria si esti complet. 


    *poate eu sunt idiot* apreciez sinceritatea :)) si de unde stii ce muncesc eu? nu erai in crop cand am spus.. aa sau stai.. am uitat ca tu stii tot din toate cooperativele, dle INFORMATICIAN

    Care-i faza cu cerneala? ai incercat tu  sa vezi daca il poti intelege pe Creanga? :))))))


    Stii, nu m-ar mira ca tu sa nu bagi deloc gold ,sau in fine bani reali.. si cu toate astea poza trimisa nu stiu cui in care aveai in cont 1 mil de gold sa fie reala.. Cred ca te crezi prea destept.. si am dreptate gandind asta :)) doar c a poti sa-i fraieresti pe unii cu ceea ce faci (app ,nu e corect de loc) , te crezi mai presus de altii?  Clinn e de 1000000001 ori mai bun ca tine.. si in joc si in VIATA. el nu e un frustrat ca tine si nu face ^vraji^ sau rupe cardul doar sa nu lase pe altii sa castige o amarata de RATA VIRTUALA DINTR-UN JOC VIRTUAL.

    Si cu sfaturile tale pt mine, mai las-o balta :))) habar nu ai cine sunt ,ce stiu si ce pot sa fac. EU cunt ^complet^ deja.. tie iti lipseste ceva...stii tu ce.. doar nu recunosti :)))))))

    EDIT: CE tot editezi atata posturile, nu iti vine cuvantul pe limba din prima? :)))) Tu crezi ca esti important pt cineva din afara CSTG ? te inseli amarnic. Tocmai tu te gasesti sa vorbesti despre  MASURA? mai stii ce spuneai o data in crop shop.. esti mai tanar ca mine.. tr sa mai stii.. ai spus ca poate pt noi e mult 1000 de gold intr o misiune.. pe cand pt tine 10K e ceva normal...

  • daniel fermier (RO1)daniel fermier (RO1) RO1 Postări: 546

    Felicitari din nou........... :tongue:

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier