Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Sugestii, laudă, critică

Firmituri de la masa .... bogatilor

Buna tuturor, acest campionat, care te rasplateste cu firmituri, cred ca ar trebui sa existe ,dar cu o frecventa mai redusa ,adica o singura data pe luna, ar fi suficient.,Datorita maruntisului ,adica premii nesemnificative nici jucatorii nu sunt motivati , chiar sunt dezgustata de atitea sem. cu care nu prea faci mare lucru ,cred ca este parerea multora , ; am vazut fel si fel de reactii la aceasta competitie ,este adevarat ca nu te obliga nimeni la nimic dar cind bigfarm isi creste venitul, ar trebui sa gindeasca ,ca datorita acestor jucatori (care au si ei un defect le place jocul) venitul lor este posibil .  Draga bigfarm incearca sa -ti mai ponderezi lacomia si sa onorezi si jucatorii cu premii pe masura.
Nu ma astept sa fiu luata in seama, dar trebuia sa scriu pt ca sunt f. furioasa pe ei ,daca as fi luata in seama ar fi o SURPRIZA asta ar insemna sa fim rasplatiti pe masura eforturilor noastre adica flori de aur autorizatie si premii substantiale pt primii 50 jucatori,  si pt top 10 cooperativa din liga respectiva
       O ZI PERFECTA VA DORESC SI GINDURI BUNE PT JUCATORII BIGFARM

Comentarii

  • tudor gheorghe (RO1)tudor gheorghe (RO1) RO1 Postări: 788
    sunt de acord cu tine si cu cit vor renunta mai multi la competitie si sa ii lasam doar pe cei care nu au ce face cu bani sa se bata singuri intre ei nu cred ca vom rezolva ceva, pentru ca maruntisul care se stringe de la cei multi e mai consistent decit bani de la bogati ei sunt citi va noi suntem multi !!!
  • multumesc ca mi te alaturi as fi bucuroasa daca si altii ar lua atitudine apreciez ce comentezi o zi perfecta si bafta

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier