Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Întrebări cu privire la joc

decoratiuni

buna ziua,cum pot obtine decoratiuni noi,cele pe care le am sunt micute la capitolul satisfactie ?

Comentarii

  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    editat 05.01.2017
    buna ziua,cum pot obtine decoratiuni noi,cele pe care le am sunt micute la capitolul satisfactie ?
    Salut @dorel_bagabontu (RO1)

    Decoratiunile se obtin prin achizitionarea lor de la butonul "Construieste" iar apoi de la butonul "Decoratiuni"(acele decoratiuni vor costa fie dolari fie galbeni)  sau prin finalizarea evenimentelor.Decorativele din evenimente au o satisfactie ridicata

    La finalizarea evenimentelor vei avea sansa de a alege una din cele 2 decoratiuni afisate

    P.S: Subiect mutat in categoria "Intrebari cu privire la joc"

    Toate cele bune,
    BeoFarmer.
  • multumesc pentru lamuriri.unde gasesc evenimentele sa pot obtine decoratiuni?
  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    multumesc pentru lamuriri.unde gasesc evenimentele sa pot obtine decoratiuni?
    Salut din nou,

    In momentul de fata ruleaza evenimentul "O sugestie despre Hawaii"

    Acolo o sa observi ca poti alege o decoratiune din cele 2 afisate dupa finalizarea celor 6 misiuni ale evenimentului

  • am gasit,multumesc pentru operativitate ,o zi buna
  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    am gasit,multumesc pentru operativitate ,o zi buna
    Cu placere,ma bucur ca te-am putut ajuta! :)
  • salutare.cum poti afla care sunt etapele unei misiuni de obtinere a unei decoratiuni?
  • BGD_2 (RO1)BGD_2 (RO1) RO1 Postări: 459
    da o fuga pe aici. e-n engleza dar gasesti tot ce ai nevoie despre joc.

    http://crazybigfarm.tk/index.html
  • am gasit.multumesc
  • salutare,am castigat la ultima misiune decorativa o cocina de porci pe langa premiul de decoratiune dar in inventar nu este.stiti cumva unde o pot gasi?
  • ArwynArwyn Guest Postări: 800
    Buna dorel,
    Aspectul cocinii de porci il gasesti dand click pe cocina de porci apoi in meniul inel duci cursorul pe sageata de imbunatatire a cladirii si dai click pe ea,dupa sus in stanga ai un al doilea tab cu o galeata cu vopsea mov in ea, deschizi tab-ul acela.
    Ca si aici :
     
     ===>>===>>

    Ca sa poti adauga aspectul cocina trebuie sa fie libera nu in timpul procesarii :wink:

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier