Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Sugestii, laudă, critică

Insulele temporare...

Buna ziua si sarbatori fericite in continuare !
As
avea o propunere in legatura cu aceste insule  temporare ,avand in vedere ca incep sa ma plictisesc de ele...Nu stiu de ce trebuiesc aceste insule construite de fiecare data cand revin de la zero ? De ce nu se poate continua ,atunci cand revin, de acolo unde ai terminat ...Nici in realitate nu se demoleaza insulele unde multi isi petrec vacanta sau concediile ,anul urmator  il gaseste tot asa ,daca mai are chef de vacanta ...
Nici o data nu reusesc sa-l construiesc n intregime si cu placere as continua de aclo unde am lasat.Nu stiu ce parere au alti jucatori ,dar pe mine ma enerveaza deja si in ultima vreme a fost cand nici nu am inceput de ele .
  Deci rugamintea mea ar fi ,daca e posibil ,sa putem continua constructia insulelor temporare ,atunci cand revin  si sa nu trebuieasca sa-l incepem de fiecare data contructia lor de la zero .

Comentarii

  • tudor gheorghe (RO1)tudor gheorghe (RO1) RO1 Postări: 788
    iti dau dreptate, dar nu va fi posibil, e o sursa de bani pentru GGS si nu cred ca va renunta la ea chiar daca multi vor incepe sa renunte la ele vor ramine destui sa bage bani degeaba doar asa de fala :))
  • Maci4 (RO1)Maci4 (RO1) RO1 Postări: 145
    Chiar daca s-ar putea continua constructia lor ,atunci cand revin aceste insule ,cine ar vrea ar putea construi mai repede ,folosind bani si gold . 
    Asa e ca in ,,Mesterul Manole ,, ce construiesti este daramat peste o luna nu a 2-a zi...
  • cvg9 (RO1)cvg9 (RO1) Postări: 421
    Da, numai ca sunt multi care folosesc gold chiar de la inceperea insulelor de la zero. Daca ai avea curiozitatea sa te uiti pe o insula a cuiva din top 10, ai vedea ca are casele construite cu gold, deco cumparate cu gold. Crezi ca cei de la GGS, care abia asteapta sa mai vanda niste gold, renunta asa usor la o sursa sigura de venit? Nu cei care incearca sa faca eventurile cu resursele disponibile sunt jucatorii tinta, ci cei care folosesc gold ca sa ia niste trofee, sau sa arate ca pot. Ori, odata ce acestia si-au construit insula cu maximul de cladiri, nu mai cheltuie nimic, si atunci unde e profitul? Asa ca ... slabe sperante sa se reia insula de acolo de unde a ramas. Singura solutie ar fi in unitatea jucatorilor, ca acestia sa nu mai foloseasca decat resursele existente. Cum acest lucru nu se poate - insula se va relua de la zero de fiecare data, CC va fi de 2 ori pe luna (tot pentru profit), si probabil vor aparea "n" eventuri care sa dea posibilitatea celor care vor sa arate ca pot cheltui gold "cat vrea muschii lor" sa isi arate muschii. Scuzele mele daca v-am jignit.

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier