Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Probleme tehnice şi bug-uri

aloooooo ggsssss trezirea

ca la fiecare oprire  a jocului sa avem cate o problema pe joc devine o obijnuinta pt cei de la ggs , felicitari pt ca ati ales asta in timpul campionatului coop , bineintles ca nu va intereseaza ca noi prostimea am bagat bani in boostere , si stam sa ne uitam ca nu mai merge jocu , inca odata felicitari

Comentarii

  • Arwyn (RO1)Arwyn (RO1) RO1 Postări: 403
    Ne cerem scuze pentru neplacerile cauzate, vom avea noi grija de asta, nu va putem da momentan mai multe informatii despre ce s-a intamplat dar va vom tine la curent cu ceea ce urmeaza.!!
    PS: Tarani nerecunoscatori, noi va aducem numai schimbari bune pentru care am muncit mult si voi nu stiti sa apreciati ce va dam, nu va mai reparam noi bug-urile veci pururi si nici cu tichetele nu ne vom omori

    Cam asa ar suna un raspuns sincer din partea lor! :D 

    Iar acum fac haz de necaz ca daca pe joc nu ma pot conecta macar pe forum sa-mi ,,fac de cap"!


  • deniyanca (RO1)deniyanca (RO1) RO1 Postări: 80
    nu stii tu mai marian,ca la fiecare campionat opresc jocul :) subscriu...ne facem de cap pe forum,ca oricum nu ne baga nimeni in seama :)))
  • Arwyn (RO1)Arwyn (RO1) RO1 Postări: 403
    Pai sa ne doara si pe noi in ... dosul casei cum ii doare pe ei! Ia sa nu mai intram deloc pe joc vreo saptamana, doua, trei acum de sarbatori sa vedem ce mai fac atunci? Ne dau gold la toti pentru inactivitate?
    Parca sunt orbi de-a binelea. Ei nu vad ca cu fiecare modificare jucatorii sunt tot mai suparati?!? Parca isi sapa singuri groapa...De o luna vorbim despre CC si recompense iar ei abia acum iau in considerare SchimbareA recompenselor dar nu datul inapoi a florilor de aur sau a licentei.


  • Arwyn (RO1)Arwyn (RO1) RO1 Postări: 403
    editat 22.11.2016
    Si unde e evenimentul ala de care vorbeau? eu nu-l vad nicaieri! Am fost iar in intretinere si abia acum m-am conectat! Misiune zilnica la pescuit biban? N-au zis nimic de asta??? Una zic si alta fac!
  • Si unde e evenimentul ala de care vorbeau? eu nu-l vad nicaieri! Am fost iar in intretinere si abia acum m-am conectat! Misiune zilnica la pescuit biban? N-au zis nimic de asta??? Una zic si alta fac!
    Şi ce ziceaţi de boicotul ăla? Inteligenţii ăia mari care ''fac ce vrea muşchiul lor cu banii lor'' şi au cumpărat galbeni şi pentru întrecerea asta numai ca să-şi poată arăta muşchii orgoliilor unii în faţa altora, sunt mulţumiţi acum? Felicitări şi succes, poate în ritmul ăsta vor mai rămâne doar veşnicele primele 5-6 coop care să se bată ca chiorii unele cu altele...
  • Arwyn (RO1)Arwyn (RO1) RO1 Postări: 403
    Categoric! Ar trebui sa nu intram si noi pe joc vreo luna de zile, luam si gold si ne facem si sarbatorile fericiti fara stresul care ni-l aduc astia!
  • Arwyn (RO1)Arwyn (RO1) RO1 Postări: 403
    Un lucru bun pe care vad ca l-au adaugat e ca au scazut cantitatea de certificate si unelte necesare ridicarii nivelului la masini. :)
  • Mutzy (RO1)Mutzy (RO1) RO1 Postări: 358
    Ar trebui sa le umplem facebook-ul de reclamatii. 
  • Arwyn (RO1)Arwyn (RO1) RO1 Postări: 403
    ??? Cine mi-a dat abuz in post-ul trecut? Mutzy buna idee!
  • Arwyn (RO1)Arwyn (RO1) RO1 Postări: 403
    Am postat:



    Sper sa aiba efect! Altfel de acum incolo cand apare o problema le scriu acolo, ori fac print screen si le arat!
  • Arwyn (RO1)Arwyn (RO1) RO1 Postări: 403
    Chiar daca ma blocheaza vor fi alti care vor posta, suntem prea multi nemultumiti ca sa-i lasam in pace. Nu suntem auziti aici pe forum, atunci mergem pe facebook.  >:)

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier