Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Comunitate Jucătorii se prezintă

Prezentare ...

daniel fermier (RO1)daniel fermier (RO1) RO1 Postări: 546
editat 28.10.2016 în Jucătorii se prezintă
Acestea este limbajul campionului Castigatoarei.. Claudiu2016 ,pt cine nu stie, Lorenzo2015.
Mai mult nu spun. Imaginile vorbesc de la sine. Ne putem da seama despre ce fel de om este dupa cum vorbeste.




Imi pare rau ca nu am salvat si mes scrise de mine. Dar eu nu l-am jignit in nici un fel.
Poate sa spuna si el... Cred :)))

Comentarii

  • Arwyn (RO1)Arwyn (RO1) RO1 Postări: 403
     :o Nu vreau sa am de-a face cu o asa persoana! 
  • qwerty (RO1)qwerty (RO1) RO1 Postări: 68
    Că înjură- e treaba lui, poate aşa se simte bine. Dar să scrii ca un handicapat, cu atâtea erori gramaticale şi de vocabular... e chiar greţos!!! Nu ştiu cine e, dar la limba română are nota 1 cu indulgenţă. Mda... păcat că e un joc open, deschis la toţi analfabeţii: dacă ar fi ceva de capul gâgâiţilor, să dea voie să se cumpere galbeni numai în urma unei cereri scrise (măcar cât de cât) corect, multe ''stele'' ale campionatului cred că ar fi în noroi. Dar de, de unde nu e, nici Dumnezeu nu cere.

  • si bineinteles  ggs nu va face nimic pt se multumeste cu banii lui , dar foarte frumos ar fi sa ii blocheze conturile , cel putin pana trece pe la scoala sa invete bunele maniere
  • wizardmt13 (RO1)wizardmt13 (RO1) RO1 Postări: 68
    editat 28.10.2016
    hmm ,nici nu ma mira ca personajul se exprima asa ,atat poate . Trist este ca e acceptat asa de catre ceilalti doar pt ca ,cheltuie bani. Era o vorba, "Spune-mi cu cine te insotesti ca sa iti spun cine esti"... ....sau ma stii,la cat "potential" a aratat poate il si promoveaza ,adjunct mi se pare cam putin:)))
    Post edited by wizardmt13 (RO1) on
  • daniel fermier (RO1)daniel fermier (RO1) RO1 Postări: 546
    editat 03.01.2017
    hmm ,nici nu ma mira ca personajul se exprima asa ,atat poate . Trist este ca e acceptat asa de catre ceilalti doar pt ca ,cheltuie bani. Era o vorba, "Spune-mi cu cine te insotesti ca sa iti spun cine esti"...

    Doar noi putem schimba ceva..

    dar ce sa spunem.. doar e vedeta serverului :)))))

    Post edited by daniel fermier (RO1) on

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier