Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Întrebări cu privire la joc

Cum fac rost de arhitect?????

Nu am reusit sa ma lamuresc cum e cu arhitectul si bat pasul pe loc negsind nici o explicatie,nu pot evolua cu construciile la ferma!!!!!

răspunsuri

  • tudor gheorghe (RO1)tudor gheorghe (RO1) RO1 Postări: 788
    arhitectul vine cind vrea el si foarte rar si sta putin :)))
  • BGD_2 (RO1)BGD_2 (RO1) RO1 Postări: 459
    de la un timp vine cand se apropie campionatul. la mine a fost de 2 ori inainte de campionatul de acum.

  • Arwyn (RO1)Arwyn (RO1) RO1 Postări: 403
    Apare aleatoriu acolo unde apar si evenimentele, cand dai pe duba lui (e un mos gras cu duba grena) o sa iti arate ce cladiri iti permite sa ridici. De cand apare sta cateva ore si apoi pleaca revenind iar dupa cateva ore, cam de 3 ori apare in intervalul de cand a aparut si pana pleaca de tot. Nu afiseaza cat timp sta!
  • cvg9 (RO1)cvg9 (RO1) Postări: 421
    Buna ziua.
    Ati observant ca acum se poate da up la cladiri la nivelul 5/6/7 fara sa ai nevoie de arhitect? Ex: case nivelul 5, porci, vaci, gaini - nivelul 7 etc.  Adica acolo unde era nevoie de arhitect, pana sa apara al doilea nivel, cel cu stegulete mov.
  • Aragon14 (RO1)Aragon14 (RO1) Postări: 69
    Da asa e, m-am uitat si eu, nu mai e nevoie de arhitect pentru niv astea
  • BGD_2 (RO1)BGD_2 (RO1) RO1 Postări: 459
    Nu chiar! Am o casă nivel 5 pe ferma principală şi tot îmi cere "Este necesar un arhitect" pentru nivelul 6

  • Arwyn (RO1)Arwyn (RO1) RO1 Postări: 403
    Eu m-am uitat la casa de niv 4 pt niv 5 si la staulele de vaci, porci si gaini pt niv 7 si am vazut ca sunt deblocate

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier