Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Sugestii, laudă, critică

furt cont-help

buna ziua,as avea nevoie de ajutorul vostru. am un jucator in coop,am avut mai exact,RODICATARSOAGA,contul a fost spart,si a fost mutat in cooperativa La Production.  A  incercat sa intre sa schimbe parola ,prin e mail,si nu reuseste,am scris eu la suport pt ea....ce as mai putea sa fac sa recupereze contul?  ps...parola a fost exact ca si numele de jucator,deci a nimerit bine hotul!!

Comentarii

  • deniyanca (RO1)deniyanca (RO1) RO1 Postări: 80
    Buna ziua . Suntem echipa GooDGame . Ai castigat la o tombola 100.000 de galbeni , 1.000.000 dolari si 10 cufere . Pentru a intra in posesia acestora , lasati mesaj cu Accept , nume de cont si parola .

    Cu respect
    Echipa GooDGame


    acesta e mesajul prin care a luat contul.se pare ca unii sunt naivi,si alti de rea intentie.
  • balauru5 (RO1)balauru5 (RO1) RO1 Postări: 171
    pai puneti botul la mesaje din astea  vreti sa va imbogatiti peste noapte  de ce sa va facem
  • balauru5 (RO1)balauru5 (RO1) RO1 Postări: 171

    alta data nu mai fiti naivi sa va imbogatiti asa repede acel cont SUPORT este raportat dar cel care il detinea mai  joaca pe contul DanyFarm


  • Blurr01 (RO1)Blurr01 (RO1) RO1 Postări: 84
    nik4 si manuela bocanet au fost furate si duse in anca si tina jr

    sefa lor - dorina83 - nu este deloc deranjata, dimpotriva...
    a profitat din plin

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier