Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Întrebări cu privire la joc

infatisare staul vite

am cumparat o infatisare noua pe cochilii la saul de vite si nu am in inventar unde o gasesc

Comentarii

  • GabrielGC (RO1)GabrielGC (RO1) RO1 Postări: 128
    Incearca sa dai pe staul si dai la imbunatateste (sageata verde), si dupa ai sus Aspecte o galeata cu o pensula , si sigur il ai acolo, dar staulul trebuie sa fie gol (adica sa nu hranesti staulul respectiv) ca sa il poti atasa.

    Bafta!
  • balauru5 (RO1)balauru5 (RO1) RO1 Postări: 171
    asta stiu dar nu am
  • balauru5 (RO1)balauru5 (RO1) RO1 Postări: 171
    si vad ca aici nu te baga nimeni in seama de la foruum este frumos 
  • Dany71772 (RO1)Dany71772 (RO1) RO1 Postări: 445
    buna, am patit la fel ca tine balauru5, acel aspect este pentru staulul de vite tematic nu pentru staul de vite obisnuit
  • balauru5 (RO1)balauru5 (RO1) RO1 Postări: 171
    vad ca cei care  raspund de noi  dorm  sa vina domne om competent inapoi sasi faca treaba  mariachi unde esti
  • Dj_deea90Player (RO1)Dj_deea90Player (RO1) RO1 Postări: 899
    vad ca cei care  raspund de noi  dorm  sa vina domne om competent inapoi sasi faca treaba  mariachi unde esti
    Nimeni nu mai "raspunde" de noi. Mariachi a demisionat de mult timp. Baiatul care i-a urmat a fost anihilat in decurs de cateva saptamani.

    Jucatorii care au intrebari sunt ajutati, daca au noroc, de altii mai experimentati. Daca nu, raspunsul e la echipa de suport.

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier